Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem mer leszólítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem mer leszólítani az utcán egy nőt, az egy gyáva lúzer?

Figyelt kérdés

Tegnap bementem a városba tök egyedül. Sok videót láttam, és sztorit hallottam arról, hogy lehet így ismerkedni.

Én gyakorolni akartam volna tegnap, és a gátlásaim félelmeim leküzdésére fókuszálni. Nem úgy mentem, hogy most barátnőt szerzek.

Járkáltam vagy két órát, és semelyik csajt nem mertem megszólítani. :(


Általában a pasijukkal voltak, vagy barátnőkkel, és sok csaj sétált egyedül is, de azok túl szép csajok voltak hozzám.


Eredménytelenül, és cselekvés nélkül zárult a tegnapi nap. :(


Viszont nem akarom ennyiben hagyni, mert más egyéb, jobb ötletem nincs, és tetszik kívülről nézve ez a műfaj. :)


2016. ápr. 3. 09:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem nem vagy gyáva lúzer! Legalább a kezdés, az elhatározás megvolt, hogy próbálkozni szeretnél. A következő lépés az, hogy oda is menj a lányokhoz. Nem vagy lúzer, ne is gondold magad annak és ha mások azt mondják, ne vedd komolyan! Szimplán csak nincs elég önbizalmad, félsz az elutasítástól. Szurkolok, hogy összejöjjön! Fel a fejjel! :-)
2016. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
nem, nem az.
2016. ápr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Elsőnek, szerintem ne menj oda csak úgy lányokhoz. Igyál gy kávét és kérdezd meg a pultos lányt, hogy milyen napja volt stb. Menj be a boltba és vegyél valamit és tt is kérdezd meg milyen napja volt. Nem baj, ha nem álmaid nője. A lényeg, hogy szokjad a kommunikációt idegenekkel. Ha már rutinból megy, akkor jöhetnek a csinos lányok. De ott se támadd le, mint egy beteg állat őket.
2016. ápr. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%

Adok egy tippet, menj el kirándulni egy olyan városba ami messze van a lakhelyedtől és ott próbálkozz először.


Így benned lesz az hogy ezeket a nőket 10000% hogy többet az életbe nem látom, vagy ha mégis akkor úgysem fognak megismerni, szóval nem gáz ha beégek.

2016. ápr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
38%
szerintem meg el se kezdd, ez nem működik (kivéve ha nagyon jóképű vagy, vagy ismert személy). annyira bizalmatlanok manapság az emberek, hogy jó eséllyel perverz támadónak néznek.
2016. ápr. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Franknek megy a leszólitgatás:

[link]

2016. ápr. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
39%
Nem kell nőket leszólítani, ennyire egyszerű. Ők sem kívánják a társaságodat, amikor épp késésben vannak, vagy éppen te vagy náluk aznap a századik "jópofizó" vásárló. Nem azért tartózkodnak a nők az utcán/boltban/stb., mert a férfiak leszólításaira áhítoznak. Természetesen ha egy nagyon-nagyon jóképű felső tízezres sznob vagy, és mondjuk épp csak kiszálltál a vadonatúj 7-es BMW-dből, akkor mindent szabad, és a lányok is sokkal nyitottabbak lesznek.
2016. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
26%

Nagyon forgalmas helyen szerintem nem érdemes. Ott mindig sietnek valamerre. Külvárosban hétvégén viszont érdemes lehet elengedni egy-két mondatot:


"Szia! Tudom, hogy szokatlan dolog ismeretlenekkel beszélgetni, de wow, gyönyörű vagy. A párod szerencsés ember lehet."


Ennek két kimenetele van:


"Ó, köszönöm, aranyos vagy."

"Köszönöm, aranyos vagy, de nincs párom."


Természetesen a testbeszédet és a hangszínt is figyeld.


20/F

2016. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
96%

"A párod szerencsés ember lehet."


Na ettől megyek falnak, mikor ilyen sablonosan akarják kipuhatolni, van-e valakim. Erre nem reagálok. Semmi köze ismeretleneknek a magánéletemhez.

Ez kb. úgy hangzik, hogy "szia, járunk/lefekszünk?"

2016. ápr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem az volt a cél hogy itt előre meghatározott dumákat adjak a kérdező szájába, hanem hogy szedje össze magát, és ne fosson. Csak mondjuk egy példán keresztül egyszerűbbnek tűnt elmagyarázni. De én meg azt mondom, hogy igazából totál mindegy mi a rákot magyarázol a csajoknak, ha azt olyan hittel tudod mondani, hogy meg sem meri kérdőjelezni, hogy valóban ezt gondolod-e, vagy csak egy betanult szöveget nyomsz le nekik.


Függöny.

2016. ápr. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!