Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők-Lányok! Hogy kell titeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők-Lányok! Hogy kell titeket leszólítani utcán, buszmegállókban, stb?

Figyelt kérdés

ugy hogy ne küldjetek el!

ja és a ruházat,cipő,haj milyen legyen?

kort írjatok


2016. máj. 26. 21:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha valaki fbon ir. Ott sokal normálisabban tudom kezelni ezeket a helyzeteket. Hamar eldől, hogy van-e szimpátia és nem annyira kínos, ha a pasi nem érti a nemet.
2016. máj. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

engem nem zavar ha utcán szólítanak le. mondjuk nem volt még ilyen. :D

ha nem valami nyálas, erőltetett szöveggel szólítasz le, akkor már jó. na meg azt tudom még elképzelni, ami miatt nem tetszene a dolog, ha kiderülne hogy nem vagyunk egymáshoz valók és hiszti lenne belőle...

a ruha mindenkinél más gondolom. nekem annyi hogy ne legyen putri de csinos, divatos, menő se. ezen kívül kb mindegy. lehet átlagos, laza, okosfiús, rockeres, bármi... a hajra is ugyanez vonatkozik. nekem a hosszú haj is tetszik, elég nyitott vagyok. :D

mondjuk engem úgyse fog senki leszólítani soha.

22

2016. máj. 27. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
61%

Nekem van parom de mig egyedul voltam annyiszor elkepzeltem hogy majd az utcan/buszon valakinek megtetszem a tomegbol es megszolit :) szoval nem igaz hogy egyik lany sem szereti ezt. Csak engem vegul sosem szolitottak meg.

Ilyen esetben annak orulnek ha egyszeruen csak odajonne es minden betanult szoveg nelkul mondana hogy nagyon szimpatikus/kedves/mosolygosnak tuntem es szivesen elhivna egy kavera beszelgetni. Oltozeknek nem kell semmilyen plusz dolognak lennie, olyan legyen ami sajat magat tukrozi. Ha valaki igy kedvesen elhivott volna akkor akkor is elmentem volna vele talalkozni ha elsore nem jon be.

21

2016. máj. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
33%

Most épp foglalt vagyok. De ha nem lennék:


Kezdjük ott, hogy felszíesség, nem felszínesség, ha egy parányi vonzalmat nem érzek a srác iránt ott helyben, akkor fejre is állhat, nem fogok vele randira menni (nem, ez nem azt jelenti, hogy csak magas-izmos-Brad Pitt arcú pasasokkal állok le... vőlegényem is duci).


- köszönés

- megkérdezi, nem zavarom-e

- mindenféle erőltetett jópofizás nélkül és udvariasan megkérdezi, hogy "Nagyon szépnek/csinosnak talállak, lenne kedves beszélgetni / meginni velem egy teát?" stb.

- utána rögtön nem kezd el sikamlós témákról kérdezgetni, bizalmaskodni, taperolni

- ha visszautasítom, ne kezdjen el r...cozni


Azt így most nem tudom megmondani, hogy milyen ruha kell... ami nálam nem jön be: túl kicsi/ nagy, gyűrött, piszkos, foltos, szakadt ruhák, páwa, deszkás, gangsta rappéer stílus, kilós aranyrfux, melegítőnadrágos-susogófelsős stílus, swagyolo cuccok. Elegánsabb, de alkalomhoz illő szerelés pluszpont.


Haj: Lehetőleg rövid, klasszikus formára nyírt fazon, vagy ha hullámos/göndör, akkor félhosszú. A nagyon hosszú haj ált. nem jön be, de van kivétel. Ecsethaj, színes haj, nyakatekert frizurák nem. Ilyen rapperbajsza/körszakálla se legyen.

2016. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
14. Ja és azt sem veszem jó néven, ha vki akkor alkalmatlankodik, amikor láthatóan telefonálok, sms-ezem, sietek vagy zenét hallgatok (utóbbi ritkán van).
2016. máj. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!