Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha éjjel nappal ezt verjük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha éjjel nappal ezt verjük a nőkbe, ők választanak, csak ők tűrnek, miért csodálkozunk, hogy teljesen el vannak szállva maguktól?

Figyelt kérdés

A nők választanak az udvarlói felhozatalból, és ők maguk határozzák meg, mennyit hajlandóak eltűrni a hibát hibára halmozó férfiakból.


"Zseniális" gondolatok korunk nagy bölcsétől...

#LakatosLevente



#feminizmus #amit a nők hallani akarnak
2016. máj. 29. 17:37
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
77%

"A nők választanak az udvarlói felhozatalból, és ők maguk határozzák meg, mennyit hajlandóak eltűrni a hibát hibára halmozó férfiakból."


Alapvetően nem vagyok oda Lakatos Leventéért, mondhatni herótom van tőle, de nem értem, hogy ezzel az idézettel neked mi pontosan a problémád?

A nők választanak az udvarlóik közül. Ez nem logikus? Te is választasz, hogy kinek udvarolsz, és nem kell besértődni, ha a nő mást választ helyetted. Normális ember felfogja, hogy nem ő kell a kiszemeltnek. És az miért baj, ha a nő meghatározza, hogy mennyit képes eltűrni egy férfitól? Te nem ugyanezt teszed egy nővel kapcsolatban? Nem határozod meg, hogy hány hisztijét tűröd el a barátnődnek, hogy hányszor tűröd el, ha nincs kedve a szexhez, stb?


Komolyan az a bajod, hogy a nőknek is van szabad akarata, ahogy a férfiaknak is?


Na EZÉRT jött létre a feminizmus. Mert ha ti választhattok, akkor mi is. Ha nektek jogotok van eldönteni, melyik nők választjátok, akkor nekünk is legyen jogunk eldönteni, melyik férfit választjuk.


Nem emiatt az alapvető emberi jog miatt lesznek elszállva bizonyos nők. Hanem azért, mert sok férfi átmegy pincsibe és benyal nekik.

2016. máj. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
57%

Kérlek pontokba szednéd, és leírnád, hogy a nőknek mi alapján kéne elfogadniuk egy férfi közeledését?

Mondjunk igent az elsőnek, aki odajön hozzánk, és maradjunk vele életünk hátrelévő részében? Tudod, mint az iszlám országokban..

Diktáld le parancsaidat, és intelmeidet, had okuljunk...

2016. máj. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Az idézet a hibát hibára halmozó férfiakból résznél teljesedik ki, mintha a nők nem hibáznának sosem. E mellett a rész mellett mindenki szépen elsunnyogott.
2016. máj. 29. 18:54
 14/28 anonim ***** válasza:
#12 Neeem, az se jó, mert akkor a többinek meg nemet kell mondania, és az mi már, hogy merészel egy nő visszautasítani egy férfit, még ha párkapcsolatban is van??
2016. máj. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
A nők sem tökéletesek, és a férfiak is meghatározzák, hogy mennyi hibájukat képesek eltűrni. Nem így van? (Máskor meg az a baj, hogy csak a "hibátlanoknak, tökéleteseknek" adunk esélyt...)
2016. máj. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Sunshinedoll ***** válasza:
57%
Én nem értem. Az a bajod, hogy egy nőnek joga van elönteni, kivel akar kapcsolatban élni/lefeküdni, nem pedig automatikus elfogad bárkit, aki felajánlkozik neki? :D Szóval a személyes igényesség a problémád? A szex munkások is válogatnak, egy hétköznapi nő miért ne tenné?
2016. máj. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

#13 jesszusom, ha egy nő hibát hibára halmoz, akkor a pasi nyilván nem megy oda hozzá/otthagyhatja akármikor. Nem sunnyogunk el, mert ez mindenkinek evidens, csak neked nem...

Levente a nők szemszögéből közelítette meg a kérdést, márpedig, ha egy pasi kitartóan udvarol nekem, akkor az azt jelenti, hogy megfelelő lennék a számára. Ha nem lennék, nem udvarolna.

2016. máj. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

Hülye egy idézet...És te is az vagy!

Miért mindig csak a nők...

A pasik nincsenek elszállva maguktól? Mert szerintem de! (persze tisztelet a kivételnek, mert szerencsére azért még akad)


A férfi miért ne választana? Az nem választás, hogy elhív egy nőt randira?


Nem értem én ezt a gondolatmenetet...De szerintem addig jó.

Túl van már ez a párválasztás téma egy kicsit bonyolítva.

2016. máj. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
A férfiaknak a nők 60%-a külső, kisugárzás alapján megfelelne (nem, nem csak szexre). A nőknek a férfiak 20%. A szomorúbb ebben az, hogy ugyan az a 20%. Tehát a kissé túlsúlyos, tündibündi egy érettségivel is pont ugyan arra hajt, mint a diplomás modell alkatú csaj. És elhiszik, ez nekik alanyi jogon jár.
2016. máj. 29. 20:45
 20/28 anonim ***** válasza:
Tudnál linkelni nekem egy megbízható forrást ehhez a statisztikához? :)
2016. máj. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!