Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha éjjel nappal ezt verjük a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha éjjel nappal ezt verjük a nőkbe, ők választanak, csak ők tűrnek, miért csodálkozunk, hogy teljesen el vannak szállva maguktól?

Figyelt kérdés

A nők választanak az udvarlói felhozatalból, és ők maguk határozzák meg, mennyit hajlandóak eltűrni a hibát hibára halmozó férfiakból.


"Zseniális" gondolatok korunk nagy bölcsétől...

#LakatosLevente



#feminizmus #amit a nők hallani akarnak
2016. máj. 29. 17:37
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:

#20

Az élet


Csináltam kamuprofilt Tinderen. Nem nem süt róla hogy kamu. Eleinte válogattam vele, de egy ideje mindenkit jobbra húzok. Még úgy is napi max 2 match van, és ők sem a legszebbek. Napi kb 100 lányból „válogatok”. Ez igazából még rosszabb statisztikai mutató, mint amit írtam :D

Pedig szerintem és pár ismerősöm szerint is elég jó képű srácot tettem ki (nem az a kigyúrt majom, sokkal inkább a tanult).

2016. máj. 29. 22:03
 22/28 anonim ***** válasza:
72%

"Az élet"...

Akor jól gondoltam :))))

2016. máj. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Ja, mondjuk nekem is volt pár éve ilyen társkeresős profilom, de otthagytam a francba, mert tele volt kéretlen f..szkép küldözgetőkkel... Most akkor megegyezhetünk, hogy a férfiak nagy része mocskos perverz szatír, ugye?
2016. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

#23

Ha a társkeresőre regisztrált férfiak 80% küldött neked egy képet a farkáról, akkor igen :D

2016. máj. 29. 22:13
 25/28 anonim ***** válasza:

Hier bitte:

[link]


Eszerint a nők a férfiak 80 százalékát átlagnál rondább férfinak ítélik, míg a férfiak a nők kb. 20 százalékát sorolják ugyanebbe a kategóriába. Hmm... ezek a gonosz statisztikák valamiért sose azt támasztják alá, amit az itteniek hallucinálnak. Tovább olvasva a grafikonokat az is kiderül, hogy a nők csupán a férfiak 3, azaz három százalékát tekintik átlagon felülinek, míg ez az arány a férfiak esetében 15% a nőket illetően, szóval ennyit arról, hogy a férfiak mennyire válogatósak és szigorúak a nők külsejét tekintve. Mielőtt valaki amiatt kezdene el pattogni, hogy ezek netes társkeresőkről vannak, vegyük figyelembe, hogy ezeket az oldalakat emberek százezrei, ha nem milliói használják, szóval nyugodtan reprezentatívnak tekinthetőek, bár tudom, hogy nektek semmi se jó és erre is rávágjátok, hogy EZ EGY NAGY RAKÁS KAMU SZAR.

Hiába, már Jézus is megmondta, hogy "bizony mondom néktek feleim, hasztalan egy velociraptort vécéhasználatra nevelni, mert reá nem hatnak az ész érvek melyek vala számodra oly értékesek s vezetnek téged életed során, mert eme vad bestia nem ismeré el az tudást mit te alkalmazol."

2016. máj. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
2016. máj. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Ez vicces, kb. mint amikor valaki kuruc.info linkeket dob a zsidóság munkásságát illetően. Amúgy az általad linkelt, mellesleg kőkeményen feminista oldal szerint a gyerekszülés a nemi erőszak egyik formája, szóval ennyit az oldal hitelességéről.

[link]


Természetesen nagyon jól tudtam, hogy meg fog jelenni valaki és bedobja azt, hogy felmérésben részt vett nők igazából nem is nők, hanem csak férfiak, akit nőt játszanak. Ez tudod miért marha vicces? Azért, mert pont a héten jött ki egy felmérés arról, hogy a nőgyűlölő Twitter kommentek felét igazából női felhasználók írják ki, erre a feministák kapásból ugyan azt lépték meg, mint te, vagyis hogy kapásból a férfiakra mutogattak meg arra, hogy ők pózerkednek nőként. A hab a tortán pedig az, hogy ezt a felmérést pont a feministák rendelték meg, hogy bebizonyítsák mennyire gonoszak a férfiak. Ez ismét eléggé reprezentatív, tekintve, hogy 200000 tweet lett megvizsgálva egy algoritmus alapján, ami megvizsgálta a a nőgyűlölő kommentek kiíróinak a profilját és az ott látható adatok és hivatkozások alapján meghatározta a felhasználók nemét.

[link]

Egyéb valaki, akit szét kell taposnom az érveimmel? Őszintén szólva már nem sok kedvem van így este szétalázni senkit, de egy darabig még itt leszek, szóval aki azt szeretné, hogy semmisítsem meg az nyugodtan próbáljon meg kikezdeni engem.

2016. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Krisztusom, tessék, a daily mail is írt róla, ez a forrás megfelel az elvárásaidnak? [link]


Amúgy őszintén fantasztikus ez a twitter botrány, de mi köze van a szexista tweeteknek a kérdésben szereplő társkeresési problémához?

Ez kb annyira releváns jelen esetben, mintha én azzal kezdenék vagdalózni, hogy a pedofilok, és nemi erőszaktevők sokkolóan túlnyomó többsége férfi... ( [link]

[link]

[link]


Maradjunk csak a témánál; az a okcupidos cikk pl egész jó volt, mert abból legalább kiderült valami, ami a kérdéshez kapcsolódik - hogy a okcupidon sok a sok a felszínes nő (vagy az átlag alatti pasi.. ahogy nézzük)

Na, ha továbbra is szét akarsz taposni, akkor inkább a témába vágó cikkekkel tedd ;)

2016. máj. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!