Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő, miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő, miért ennyire türelmetlen?

Figyelt kérdés

Leszögezem, akinek nem inge, ne nevegye magára. Ez nem egy ilyen nőutáló írás lesz, csak nem értek valamit. Elég gyakori dolog. Van egy csaj, társkeresőn dumáltunk három, négy hete. De nem minden nap. Felvetettük a találkozó lehetőségét, viszont most nem volt jó nekem. Múlt héten beteg voltam, most más dolgom volt. Szerintem besértődött, mert a profilján hülye idézeteket tesz ki, hogy nem minden férfinek kell megfelelni, meg a szerelem rád talál és több ilyen okosságot. Nem tudom, ha baja van, miért nem lehet közölni, mit érez. Én mindig nyitott vagyok, meghallgatok másokat stb. Neki is mondtam, hogyha megismer mást, hajrá, csak azért szofisztikáltan közölje velem, felnőttek vagyunk, meg lehet dumálni. Csak az az érzésem, ha valami nem egyből jön össze, vagy beleköt egy dologba, akkor mindig kónnyebb út elmenni, mintsem időt tölteni. Mindent egyből kell, gyorsan, sokat. A pasik sorban állnak, választani lehet mást. Fordított esetben én biztos közölném mit érzek. Nem értem miért kell mindent kitalálnom, amit simán közölni tudna. De volt már olyan, hogy kezdett alakulni, majd nem írtam neki két napig, ez idő alatt összejött mással, gondolván két nap alatt koptattam....


26F



2016. máj. 29. 18:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
honnan tudod h az idézetek rád vonatkoznak?
2016. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Kérdező, negyedik vagyok. De, írok. Akivel beszélni akarok, arra ráírok. Pont. Ezért is érzem marha sértőnek, ha a másik két napig nem keres, mert ha akarok tőle valamit, én biztosan ráírok. És ha 48 órából 10 percet nem tud arra rászánni, hogy válaszoljon, hogy ne haragudjak, de nagyon ez meg az a dolga, akkor azt ejtem...

Nem szoktam trükközni, ha hiányzik, ráírok, ha szeretem, elmondom, hogy szeretem, sőt vetettem már én fel találkozást. Ugyanezt várom a partneremtől. És azt, hogy legyen korrekt, és szóljon, ha nem ér rá, ahogy én is megteszem.

2016. máj. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!