Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A legtöbb nő miért nem tesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb nő miért nem tesz bele a kezdeti kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Volt egy érdekes vitánk haverokkal. A legtöbb nő az ismerkedés fázisában nem tesz bele szinte semmit abba, hogy több legyen. Az, hogy ők sosem kezdeményeznek egy rossz kifogás, de oké. Viszont amikor már kezd elindulni a kezdeti kapcsolat, mindent a másiktól várnak el. Csak a másik írjon, a másik érdeklődjön, a másiknak szabályosan szórakoztatnia kell, mert ha nem tesz bele a beszélgetésbe, akkor ennyi volt. Nekem is van életem, vannak napok, amikor vagy nincs kedvem vagy nem tudok írni. De ezt mindig mondom a másiknak vagy ha rossz kedvem van. "Ne haragudj, ma rossz kedvem van, rád írok és beszélünk." Ennyi.


A csajok azok soha nem csinálják ezt. Egyszavas válaszokat adnak, aztán meg nyávognak hogy rossz kedvük van. Akkor nem kell beszélgetni. Ha meg te nem keresed, nem fog, majd a fejedhez vágja, hogy "gondoltam írsz." Inkább szenvednek, de nem lépnek soha.. Szórakoztatónak kell lenned, mert ha rossz kedved van mert ember vagy, és nem vagy vicces, akkor besértődik. Tök olyan, mintha az ő dolguk csak annyi lenne, hogy veszik a levegőt és léteznek. A többit a férfi megoldja. Pedig egy normális ismerkedés nem 90-10 . Mintha álomvilágban élnének és majd a herceg eljön, akibe egyből szerelmesek lesznek.



2016. ápr. 18. 13:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
8%
hogy legyen miért harcolni. hogy ne érezze a pasi,hogy minden sínen van és a lába előtt heverek hanem egy kicsit tegye oda magát és udvaroljon. hiszen ez a férfiak dolga,hogy harcoljanak szívük hölgyéért de ezt sokan elfelejtik. most ez nem azt jelenti,hogy sose írj rá a másikra, mindig csak ő gürcöljön egyfolytában de úgy illik,hogy a férfi mutassa jobban,hogy érdeklődik.. sokan írkálják itt,hogy a nőknek "csak válogatni kell", nos ezért is... a nő azt fogja kiválasztani aki elég energiát tesz bele a kapcsolatba és ez mikor máskor derülhetne ki mint az elején a kezdeti szakaszban?
2016. ápr. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
+ a kapcsolatba ők viszik az ÖSSZES pinat.
2016. ápr. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%

'Egyszavas válaszokat adnak, aztán meg nyávognak hogy rossz kedvük van. Akkor nem kell beszélgetni.'


Tudod az emberek mind másképpen birkóznak meg az érzelmeikkel. Csak azért, mert te olyan szinten vagy hogy ha rossz kedved van, akkor elhúzol a sötét sarokba egyedül, még nem biztos, hogy másnak is arra van szüksége. Ha összejössz vele, és rossz kedve lesz, akkor is közölni fogod, hogy húzzon el a ház másik végébe és ne beszélgessen amíg nem lesz jobb kedve? Vígasztalásról, együttérzésről hallottál már?

Amúgy meg talán azért ilyenek a nők, mert tudják, hogy a pasik nehezen fejezik ki az érzelmeiket, és elsumákolhják a dolgot ha nincs rájuk erőltetve, a nők pedig olyan férfivel szeretnének lenni aki szereti őket és nem csak megfektetni akarja. Ezen felül ha azt hiszik, hogy sínen vannak, akkor hajlamosak lusta disznóvá válni, lásd a férjeket, akiket az odaadó, csinos feleségük mindenben kiszolgál, dolgozik, gyereket nevel, ők meg egész nap fekszenek a tv előtt sörözgetve...

2016. ápr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%

Én csak a saját nevemben tudok beszélni. A párkapcsolatomba én is beletettem mindent már az elején, ugyan azt adtam, amit kaptam, sőt néha többet is.


Nem kell mindig általánosítva leírni a nőket...már herótom van tőle.

2016. ápr. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Én sem értem miről beszélsz. Biztos van ilyen, de nem általános. Én pl soha nem tettem több energiát az ismerkedésbe mint a párjaim. Kölcsönösen kerestük egymást, érdeklődtünk a másikról, normálisan beszélgettünk stb.

Ha úgy éled meg az ismerkedést ahogy leírtad, akkor "aláhelyezed" magad a nőnek és ezzel csak fokozod az érdektelenséget irányodba. Nem vagy alsóbbrendű fogd már fel! A nők 90%-nak nem jönnek be a meghunyászkodó pasik.

2016. ápr. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

nem tudom én mindig ezt kapom.


Pedig minden téren úgy élem az életem hogy azt adom, amit vissza szeretnék kapni. Úgy beszélek a másikkal ahogy szeretném hogy ő beszéljen stb. Nem taktikázom meg trükközgetek a nőkkel.

2016. ápr. 18. 14:09
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt úgy hívják, hogy nem akar tőled semmit :D. Ha annyira akarna, akkor ne aggódj oda fogja tenni magát ő is. Csak mivel általában nem olyan pasikkal jönnek össze amilyet elképzeltek, így ezért játsszák ezt.
2016. ápr. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Milyen korosztálynál próbálkozol? Mert ez sem mindegy. A mai 17-19 éves korosztály nagy része már konkrétan felvállalja hogy tudni akarja, hogy mennyit keres a pasi, milyen autója van, mielőbb eljegyzést akar (2 ilyen mély beszélgetésnek voltam tanúja, haver bnői voltak...) és vissza ebből semmi nem megy, tehát elvárják valóban a szórakoztatást, ami súlyos pénz is. Valóban van az egészségtelen elvárás, hogy nekik mindent, de ők semmit, mert hát ők a nagylányok. De ezek általában álomvilágban élnek még, nem tettek le semmit az asztalra, nem küzdöttek.

Aki valóban tud értékelni egy kapcsolatot, az tesz bele hidd el. Mi az elejétől kölcsönösen kerestük egymást, sokszor mentem el hozzá és főztem neki, mire hazaért. Felhívtam reggel, sms-t küldtem. Persze azt se akarjuk, hogy mi nyomuljunk/könnyű prédák legyünk de meg lehet találni az egyensúlyt!

2016. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Volt már olyan, hogy kezdeti kapcsolatban 70%-ban én tettem bele magam. Egy ideig ámítottak, majd le is ráztak, szóval soha többet. Egy omega hím volt az illető, még mielőtt jönnének a megjegyzések, hogy biztos Mr Tökéletessel alakult így. Hát nem.

22L

2016. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Omega him xd
2016. ápr. 18. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!