Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg olyan nagy elvárásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg olyan nagy elvárásnak számít manapság, hogy egy férfi határozott, magabiztos, domináns erős személyiség legyen?

Figyelt kérdés

Ilyen pasit keresek és többen mondták nekem hogy ez nagyon nagy elvárás már, mert vannak ilyen pasik, de egyre kevesebb, sajnos manapság a tutyi mutyi anyuka pici fia jellemző, illetve az ecsetfejű femicica pasik. Valóban, ilyen pasiból már alig van

Ismerősök szerint lassan fele fel arány van már


2016. máj. 30. 12:09
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
92%
az önbizalom abból ered ha megoldod az előtted álló racionális és érzelmi konfliktusokat, tehát ha jó a problémamegoldó képességed akkor lesz önbizalmad. semmi köze a pénzhez..
2016. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Reálisan nézve nem annyira nagy elvárás, vannak azért ilyen férfiak. Mondjuk én nem ilyen vagyok, és nem is akarok ilyen lenni, de ismerek párat.
2016. máj. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
13%

Orvosok nem keresnek rosszul.

Tanárok eléggé rosszul, ahogy tudom; azonban elég sok szabadidejük van.

A minimálbérért dolgozóknak meg szociális munkásoknak nem kellene "összehúzni magukat, mert keveset keresnek", azonban én jó párat láttam és mind azt teszi. Ha meg nem épp azért vannak leszólva "alig keresnek aztán legjobb telefont megvásárolják; vagy mégis folyton buliznak".

Ennyit erről. Én személy szerint értékesnek találok minden dolgozó embert, de ez akkor sem változtat a tényen, ha nincs pénzed sikertelen vagy, ha van pénzed sikeres...

Nem hiába emelik nyugaton a minimálbért az egekbe azzal az érvel, hogy "a legkisebb képesítésű munkásnak is biztosítani kell a teljes körű megélhetéshez szükséges feltételeket".

Itt meg megszólalok, hogy ennyi pénzből gyerekek, nem hogy csajozni nem fogtok, még élni sem nagyon; erre mindenki azzal jön hogy mert ez nem így van. Féltek bevallani az igazságot. Milyen is volna ha be kellene vallani az embereknek, hogy ennyi pénzből csak szenvedni lehet. Áhh inkább kíméljük meg őket és hazudjuk azt, hogy ők nem forgatják jól a tudásuk az életben és még fejlődniük kell. Hisz 40 ezerből is lehet élni nem? :D

Komolyan mondom vicc kategória az egész. Na mindegy én out. Jó tanács, ha valaki magabiztos határozott akar lenni, próbáljon sok pénzt keresni, mert logikus, hogy attól azzá válik. Na peace.

2016. máj. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
90%

#23

Nem azzal vitatkozok, hogy mire elég ez a pénz, mert tényleg kevésre (az orvosok meg sz...rul keresnek, hacsak nem magánoznak, de az is évek kérdése), hanem azzal nem értek egyet, hogy a több pénz= az én munkám értékesebb= én is értékesebb vagyok. Eleve az önbizalom esetén magadban kéne bíznod, hogy elérheted, amit el akarsz, hogy értékes vagy és ezt a környezeted is észlelni fogja. Az értéked visszajelzésének pedig nem egyetlen és semmiképpen sem jó módja a pénz.

2016. máj. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Hm, egyébként a sikerről meg annyit, hogy lehetőségem van tényleg milliós nagyságrendeket elérő havi fizetésű vezetőkkel dolgozni. Nagy részükkel az évek óta tartó depressziójuk miatt kerülök kapcsolatba...
2016. máj. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
csak annyira nagy elvárás, mint a gyerekszerető, házias, magabiztos nő, akinek az élete nem a partizásról, shoppingolásról, csetelésről szól. Ja é ne legyen anyuci kicsi lánya, lakjon egyedül saját albérletben... és ne a segge alá tolt "megörökölt" lakásban.
2016. máj. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
22%

A pénz, értékmérő eszköz. Eszerint minél többet vagy képes felhalmozni magadnak annál értékesebb emberré válsz. Szép dolog azt állítani, hogy tudás határozza meg elsősorban az értéked, csakhogy aki járt már elit helyeken kisebb dolgozóként az tudja: akármilyen beképzelt, pökhendi, embertelen, álomvilágban élő sznob is a főnököd, ha megérkezik mindenkinek vigyázzba kell állni. Az egyetlen tudása az, hogy hogy kell felhalmozni és megtartani a pénzét; még sem szenved ezáltal lényegében semmiben sem hiányt.


A depresszió meg a hatalmas anyagi különbségek eredménye is lehet. Ha nagyon gazdag vagy, nem közeledsz általában szegény/átlagos emberek felé (mutass olyan gazdagot, aki ezt teszi), mert úgy érzed ők nem volnának képesek lépést tartani a te programjaiddal; ha meg segítesz neki lépést tartani, akkor kihasználtnak érzed magad (csak a pénzedért bírnak). Szegényként ugyanezt érzed a gazdagabb irányába: "miért barátkoznék vele, ha nem tudnék szinte sehova sem elmenni vele". Ezután jön az, hogy a szegény bosszankodik, hogy miért nem tud lépést tartani, a gazdag pedig, hogy miért csak a pénzéért szeretik. És hopp megutálják egymást. Magyarországon a legnagyobbak a keresetek közti különbségek -> Magyarországon utálják egymást legjobban az emberek... Utálatból pedig nem lesz barátság.

2016. máj. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
20%

Magyarul minden a pénz körül forog. Ezzel nem is lenne probléma, mert a pénzelosztás/gazdaság fejleszthető.

Igazából azzal van a probléma, hogy az átlag magyar gyökeresen ennek az útjába próbál állni. Ti pont ugyanúgy csak útban álltok: "az értéked nem a pénzedben van." "Százezerből is tökéletes életet ki lehet alakítani." "Attól mert gazdag vagy, csak még nagyobb az esélye, hogy depressziós leszel".

Nem sértésből szólok, de ti tényleg gyökeresen a nyugatiasodás útjába próbáltok állni ezekkel a kijelentéseitekkel. Persze a rabszolgatartók is azzal érveltek régebben, hogy a rabszolgaság kifejezetten jó dolog, vagy éppenséggel nem rossz. Nem tudom ti melyik tábort képviselitek, vagy magatok alatt próbáljátok vágni a fát, vagy el próbáljátok butítani az embereket, hogy a kevés kereset nem egy rossz dolog. Bárhogy is van, aki ezeket vallja az nekem csak ellenségem lehet...

2016. máj. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Hál'istennek elértük ezt a kort is mikor fordul a kocka. Ezt én is észre vettem férfiként, Azért van ez mert, ezzel a sok elvárással azt érték el a nők, hogy kiöljék a férfiakból a felsorolt tulajdonságokat. Igy mindenki már értéktelennek gondolja magát, ezért nem tettek semmit hogy legyen párjuk amiből meg ugye depresszióba estek.

Ezt Nők nem veszik, legalább is eddig nem vették észre mert a kényelemhez szoktak, Igy a probléma őket nem érintette.

2016. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 Titusztitusz ***** válasza:
28-as...Most nem akarlak elkeseríteni, vagy megbántani, de szerintem aki a "nyugatosodás" értékrendjét propagálja, az NAGYON TÉVUTAT JÁR...EZ az eszmeiség, amit úgy határozhatunk meg alapjaiban, hogy "a pénz körül forog minden", juttatta IDE Európát, és lassan az egész civilizált világot, ahova jutott mára...(Csak nézz be pl. a hírkereső híreire bármely nap, bármely percében...)EGY HAZUGSÁGGÉPEZET utolsó, végstádiumu haláltáncát láthatjuk napjaink történései kapcsán minden álldott nap,már hosszú ideje...Amúgy nem akarok az "ellenséged lenni", merthát attol, hogy nem értünk valamiben egyet, még nem kell hogy az következzen, hogy bárki is az ellenségem legyen, de azért szeretném leszögezni hogy:Igen...ENGEM teljesen hidegen hagyott világ életemben az a gondolkodásmód, amit te "nyugatiságnak" nevezel...Engem ugyanis NEM ÉRDEKEL A PÉNZ...Sőt...Még a "jólét" se...Max. annyi pénzre-anyagi értékre van szükségem, hogy éppen ÉHEN NE HALJAK, és hogy legyen hol laknom, és legyen ruha, amit felveszek...De ha ezek a dolgok megvoltak/megvannak, engem sajnos totálisan hidegen hagy mindenféle további "pénz" igénye...Ha hiszed, ha nem, még a boltba sem szeretek menni vásárolni, mert szabályosan undorom van még attol az érzéstöl is, hogy azokat a "mocskos" papírdarabokat egyálltalán kézbe kell vennem...Szörnyű ilyet olvasni, ugye? Most akkor mit csináljak szerinted? Nem vagyok sajnos elég "nyugatias" ember...Világ életemben nem értettem azt, hogy MILYEN gondolkodásmód szerint van az úgy, hogy mondjuk van egy 155 centis,kopasz, hájas,kancsal, 6 centis farku, kis emberke, aztán mivel ez az illető egész életében LOPOTT,CSALT,HAZUDOTT,VESZTEGETETT,stb,stb, a megfelelő helyeken, és a megfelelő embereknek, hát X idő után összeharácsolt mondjuk egy hatalmas "vagyont", és "óriási pénztömeget"...Nos...Egy "nyugatias" gondolkodásu illető szerint akkor EZ AZ EMBER egy "valaki" ugye...Akire csak "mély tisztelettel, és alázattal" szokás tekinteni, mivelhát ő egy "gazdag ember"...Elhiszem, hogy manapság sokak egyetértenek az ilyesmi felállással, de sajnos ÉN nem...Felőlem ugyan lehet száz, meg ezer milliárdos vagyona is valakinek, az én szememben az illető egy "kis,kopasz, kancsal,aprófarku stb,stb. illető marad csak, akinek NAGY VAGYONA VAN történetesen"...Érted ugye a kétféle megközelítés különbségét? SZERINTEM a "valaki" az az olyan ember, aki pl. daliás megjelenésü, okos, művelt,becsületes,tisztességes, segítőkész mások iránt,és lelki értékekben gazdag...Szóval vess rám követ, de én MINDIG ezen értékrend alapján szoktam gondolkodni, ha mindez "nem elég nyugatias", hát akkor nem elég nyugatias...Ez van akkor...
2016. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!