Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek, hogy ne becsüljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne becsüljem ennyire alá magamat?

Figyelt kérdés

Fiatal lány vagyok de egyszerűen képtelenségnek tartom, hogy valaha kapcsolatban legyek. Már az ismerkedési fázisnál bemagyarázom magamnak, hogy biztos vannak nálam szebb lány ismerősei is, hogy biztosan csalódni fogok és a többi. Persze ezeket neki nem mondom soha, nem akarok egy őrült hárpia lenni. Helyette csak magamat emésztem folyamatosan. Nem akarom kimutatni, hogy semmi önbecsülésem mert az mint tudjuk nem vonzó egy nőnél... de tényleg nincs. RETTEGEK, hogy elhagynak, megcsalnak, kihasználnak... Egy külön "életet" kreálok a fejemben ahol csak a rossz dolgok vannak, ahol az összes létező csalódási lehetőség lejátszódik bennem és ezt ahogy bemagyarázom magamnak emiatt tartózkodok. Nem merek bízni senkiben.

Nem azt szeretném, ha bókolnának vagy ha együttérzően odanyögnének egy "majd jobb lesz" dumát. Egy értelmes választ szeretnék, hogy ezen hogyan tudnék túllépni. Az önbizalomhiány ellen már-már teszek, elég kövér voltam, 20 kg-ot leadtam, még 15-öt leszeretnék de ebben is csak a rosszat látom. Azt, hogy hiába fogyok le, például a striáim a hasamon örökre ott maradnak és csúnyák.

HOGYAN ne legyen ennyire pesszimista?


2016. máj. 31. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
13%
Talán normális fiúkkal ismerkedj, akiknek nem fordulna meg a fejükben, hogy elhagyjanak, kihasználjanak vagy a külsődet kritizálják (pl. striák). Sajnos ők nem biztos, hogy jóképűek vagy izmosak, azaz nem fogsz felfigyelni rájuk elsőre, nem is ők a hangadó alfa hímek egy társaságban, de jobban járnál velük, mert így csak szenvedni fogsz.
2016. máj. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt tudnám javasolni, hogy várj olyan emberre, aki megbecsül. Van aki gyönyörűnek is tudna látni.

nem tudom pontosan hány kilóról fogytál hány kilóra és mi az ideális neked, de vigyázz, mert a fogyással is túlzásba lehet esni, főleg ha önbizalomhiányos állapotban vagy.


Egyáltalán nem hinném, hogy rossz nő vagy külsőre. Sőt, szerintem szép vagy. Viszont a leírásodból kihagytad, hogy milyen belsős tulajdonságaid vannak. Azt mondtad a külső tulajdonságok miatti elhagyástól félsz, amiből arra következtetek, hogy leginkább ilyen férfiakkal ismerkedtél eddig, aki rangsorolta a nőket külsőségek szerint. Ez nagyon önbizalomromboló és indokolatlanul is kaphattál olyan sértéseket, amik baromira fájnak. Keress egy olyan embert, aki őszintén értékel, vagy várj egy ilyen emberre.


Szívesen beszélgetnék veled amúgy :)

2016. máj. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem le kellett pontozni..aztán a 2es válaszoló leírta kb. ugyanazt finomabban megfogalmazva.
2016. máj. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ha ezeket elmondod egy fiúnak és megérti, foglalkozik veled és érdekled akkor nincs mitől félned. A lényeg, hogy legyél őszinte és akkor nem érhet túl nagy meglepetés.

26F

2016. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!