Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sírnak a férfiak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sírnak a férfiak, hogy nincs barátnőjük, amikor meg van rá lehetőségük nem foglalkoznak vele?

Figyelt kérdés

Ez nyilvánvalóan általánosítás, nem gondolom azt,hogy minden férfi ilyen, de mégis találkoztam egy furcsa példával.

Néhány hónapja van barátom, akinek előttem egy barátnője volt évekkel ezelőtt. A baráti köréből szintén nincs senkinek barátnője és látom, ahogyan rosszul érzik magukat ebben az állapotban. Az én párom már bemutatott sokuknak és telefonban is mindig hangoztatja, hogy itt van a barátnőm. Viszont amióta biztosnak érzi a kapcsolatunkat semmit nem tesz meg értem, sőt magát is elhanyagolja egyre jobban. Úgy érzem, hogy csak örül a tudatnak, hogy van valakije,amit hangoztat és közben teljesen elkényelmesedett.

Ti tapasztaltatok hasonlót?

Nem provokatívnak szánom a kérdést, természetesen tudom,hogy nem mindenki ilyen.



2016. jún. 2. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
92%

Én sem akarok általánosítani és provokálni, de ezt már én is észrevettem...


A barátnő az kell/ene, mert jó elmondani azt, hogy van csajom, de foglalkozni veled az már luxus.


(Tisztelet a kivételnek!)

2016. jún. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rossz pasit dobott a gép. Mi egy éve vagyunk együtt, de olyan dolgokat megjegyez, amiket nem is gondoltam volna. Pl, nagyon az elején említettem, hogy szeretem a tonhalat. Fél mondat volt, azóta sem jött elő, de tegnap kaptam 6 tonhalkonzervet. Ez csak egy példa. Nem megy úgy boltba, hogy nekem ne hozzon valami kicsi-pici meglepetést.Apró dolgok, de jól esnek nagyon.
2016. jún. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges ráhúzni a férfiakra, ez az emberek egy részére igaz. Nőkre és férfiakra egyaránt. Vannak, akik elkényelmesednek egy kapcsolatban.
2016. jún. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot, ezek a sírósok nem is akarnak barátnőt, le is írják más fórumokon, mert a barátnő érzelmi és fizikai megterhelés, szabadidőrabló és anyagi felelősségvállalás is, na azt aztán meg nem.
2016. jún. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem isteni érzés ha ott van melletted valaki aki ugyan ugy szeret mint te őt. De a hobbimat hagy folytassam :). jo lenne, nem tudom mit erez az a sok tapló aki csak siránkozik hogy nincs barátnője de komolyan.
2016. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért a lányok is ilyenek. Hogy testi dolgokról beszéljünk első randin nem akarnak lefeküdni a sráccal mégis szőrtelen mindenhol, elsö 10 szeretkezés is ilyen. Fél év együttélés után nagyibugyi pizsama, nem volt idöm szőrteleníteni bocsi.... :) Vagy eleinte gyere fözök vacsorát.... fél év együtt lakás után: Hozzál vacsorát !
2016. jún. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont azért mert azzal foglalkozni kell azt meg nem akarnak.
2016. jún. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!