Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak akik 170cm körüliek vagy alacsonyabbak és van/volt barátnőjük?

Figyelt kérdés
2016. jún. 2. 19:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
alacsonyocsmány
2016. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
A fiam alacsonyabb, de mondtam neki hogy majd lesz barátnője ha már elballag a bölcsiből.
2016. jún. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A barátom 175 körül lehet nagyjából (sose mértem le), és van barátnője :D
2016. jún. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

168 cm vagyok. Középiskola alatt kopasz (bőrfejű, acélbetétes bakancsos, Kárpátia koncertre járó) srác voltam, eléggé pattanásos pofával, vékony testalkattal. Én voltam a tornasor legvégén a 20 srác közül az osztályunkban.

18 évesen változott meg bennem valami. Lett 1-2 őszinte jó barátom (mai napig azok), akikkel tudtam a csajozásról beszélgetni és adtak nekem tippeket arra hogy mit hogy kéne jól csinálni.


Elkezdtem gyúrni. Régen 48 kg voltam! Egy csontváz voltam a 168 centimhez képest. Most kb adonisz kinézetű vagyok, 168 centihez vagyok 74 kg, az is színizom szinte. Nyak alatt 100-ból 98 férfinál tényleg jobban nézek ki.

Növesztettem hajat és megtaláltam hogy mi nekem a legjobban álló frizura.

Használtam pár fajta kenőcsöt, kicsit jobban adtam magamra, ami eltűntette a pattanásaim.

Stílust váltottam, már nem az a bőrfejűnek kinéző srác lettem, hanem igényesen, normálisan kezdtem öltözködni. Ez nem azt jelenti hogy drágák a ruháim, egyszerűen csak megtaláltam mik azok amik a legjobban állnak nekem.

Rájöttem hogy egy kis borostával és szakállal sokkal jobban nézek ki, mint régen a csupaszra borotvált arcommal.

Régen sem voltam annyira extrém félénk, de a csúnyaságom miatt sokat bántottak. Viszont mióta változtattam a külsőmön (izomzat, ruházkodás, haj, stb) azóta jobban tisztelnek az emberek.


19 évesen veszítettem el a szüzességem egy nagyon kedves, rendes, vidéki lánnyal. Ő volt az első és leghosszabb barátnőm, akivel 1 évig voltam együtt. De sajnos én elkerültem más városba fősulira, ő pedig még középiskolás volt.

Azóta az utóbbi években kb 50 lánnyal volt szexuális kapcsolatom! Havi átlagban 20-30 lánynál próbálkozom és rengetegen elutasítanak ma is, de ugyanakkor rengeteg sikerem is van, amik nagyon jól esnek, növelik az egóm és önbizalmam :)


Most készülök az államvizsgámra a főiskolán, ami jövő héten lesz :)

22/F

2016. jún. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
30%
nem nagyon van! én max kisgyerekes anyukának meg kiélt öreglányoknak kellenék de kösz inkább nem!
2016. jún. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%

Havi átlag 20-30 lány? Ha 12*25-tel számolunk, akkor évente 300 lánynál próbálkozol be.

Azt írod az "utóbbi években" kb. 50 nővel volt szexuális kapcsolatod. Az utóbbi évek nekem legalább 2 évet jelent, de inkább 3. Szóval 600-900 lánynál próbálkoztál be ez idő alatt?

Kérdéseim a következők:

1. Miért nagy teljesítmény min. 600 lányból 50-et megfektetni? Hozzátéve, hogy a lányok "minőségére" nem tértél ki (lehet a jobbak utasítottak el és olyanokat dugtál meg akik a kutyának nem kellenek).


2. Mégis mi a jó ebben? :D

2016. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Haverom ugyan nem könnyen, de 165 cm-es magassággal talált egy hozzá valót, és együtt vannak már 1 éve.
2016. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vannak, exem is 170 volt. És van több fiú barátom, akik 170 körüliek, 1-2 alacsonyabb is és majdnem mindnek van barátnője, akiknek meg nincs, azoknak nem a magasságukkal van a probléma.
2016. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Mikor szálltok már le erről a magasság témáról? Nem értitek meg hogy nem ez számít? Ha minden más rendben van, vagyis sportosak vagytok, értelmesek, kedvesek és céltudatosak stb akkor tieteket sem fognak visszautasítani. Ha lusta, bunkó hájpacnik vagytok akkor meg hiába is lennétek 190 cm magasak minden csaj elhajtana tieteket a p*csába. Meg ti nem jártok az utcán?? Nap mint nap látni párokat ahol egymagasak a felek vagy magasabb a csaj!
2016. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igen, én is 170 körüli vagyok talán 1-2 centivel alatta és volt barátnőm. Mielőtt jönne az egyéb feltételezés hozzá teszem, hogy nem vagyok sem gazdag sem kigyúrt és arcra is max átlagosnak mondható. Teljesen felesleges ezen a dolgon parázni..
2016. jún. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!