Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért annyira gáz a GYIK-osok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira gáz a GYIK-osok szerint ha egy lány falusi?

Figyelt kérdés
Csak mert amit kiraktak nem rég kérdést és volt benneh árom kép lányokról, mindenki agyon cikizte az egyiket, hogy ronda, buta, falusi lánynak tűnik...
2016. jún. 3. 00:11
1 2 3
 1/26 crudy ***** válasza:
Szerintem nagy tévedésben vagy.
2016. jún. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 cukilányka 0.0 ***** válasza:
18%
Mert falusiak csak a Minecraftban vannak.
2016. jún. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
64%

Sztem is tévedésben vagy.

Én ugyan pesti vagyok, de körülöttem majd mindenki vidékről jött fel és kb fele részben faluról.

A falusi lányok amúgy népszerűbbek a tartós kapcsolatot kereső haverjaim körében.

2016. jún. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
49%
Ennék már egy igazi kapirgálós kakasból készített pörköltet. Falusi az igazi. :D Hülye az, aki ilyen miatt szétolt valakit.
2016. jún. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
98%

mert a falusi emberek 90%-ának nincs ideje és kedve esténként a GYIK-en lógni, így az itteni emberek zöme városi, és jellemzően nem is abból a körből, aki regényolvasással és kultúrával tölti az estéit, mert akkor nem érne rá itt lógni.

Ennek következtében sok a nagyképű, modortalan, kivagyi fiatal köztük, aki azt hiszi, Pesten túl nincs élet.

Tanulság: nem kell foglalkozni az ilyenek véleményével.

2016. jún. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 opened paradise ***** válasza:
36%

Ezt az ordenáré nagy fszságot...

A barátnőm faluról jött és nincs vele bajom. Bár tartom azt a nézetemet,hogy a vidékiek nagyrésze hajnalban indul mindenhova és féldisznót hoz bőröndben,de akkor is!:D

2016. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Azh egy faluban laksz még lakhatsz egy villában, kényelmesebben mint egy városban, ha viszont ilyen állatok közt vagy meg ilyenek, akkor lehetsz falusi, de mivel gondolom sok a falusi így velük biztos jól jársz.
2016. jún. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Az instagramos kérdésre gondolsz?


Hidd el ott nem az volt a gond a 3. lánnyal hogy falusi...

2016. jún. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ez szerintem úgy baromság, ahogy van.
2016. jún. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem azzal van a gond aki parasztnak születik,

HANEM AKI PARASZT KÉNT VISELKEDIK!

2016. jún. 3. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!