Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért annyira gáz a GYIK-osok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért annyira gáz a GYIK-osok szerint ha egy lány falusi?

Figyelt kérdés
Csak mert amit kiraktak nem rég kérdést és volt benneh árom kép lányokról, mindenki agyon cikizte az egyiket, hogy ronda, buta, falusi lánynak tűnik...
2016. jún. 3. 00:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Szerintem is az instagrammos kerdesre gondolsz. S szinten az a véleményem, hogy semmi baj nincs a falusi lányokkal, ha nem jatszik ra.
2016. jún. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Ha valakinek a fotójára mondják, hogy falusi feje van, akkor nem azt jelenti, h faluról jött, hanem hogy oylan buta, naiv, szájtáti, tejbetök, bamba arckifejezése, mint aki kettőig se tud elszámolni.


Nézzétek meg a régi filmekben a parasztlányokat. Még ha szépecske is az arc, süt róla a naivitás, tudatlanság, faragatlan az egész úgy ahogy van. Persze nem mind ilyen, de aki ezt a jelzőt használja, valami ilyenre gondol.

2016. jún. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Amúgy GYIK = gyakran ismételt kérdések


Ez itt GYK.

2016. jún. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%
A pestiek egy resze azt hiszi hogy videken mas fajta emberek elnek es mindenki csak foldmuvelessel es orrturassal foglakozik, a legmagasabb iskolai vegzettseguk pedig a 8. osztaly.
2016. jún. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
14# erre még a ker tv-k is ráerősítenek a hülye műsoraikkal. Pl. mikor reklámozták a farmot, már előre rosszul voltam, ettől az ostorcsattogtatós műtájszólástól. Egyszer kapcsolgattam, láttam, hogy az egyik nyomorék fürdik, egy olyan tálban ülve(!!), amit max. uborka mosásra használnak az emberek, még akkor is csak erre használták, amikor nem volt még bent a víz a házakban, de hát hitessük már el a sok idiótával a tv előtt, hogy a falun így kell tisztálkodni...
2016. jún. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Nem gáz, hogy vki vidéki/falusi. De az a csaj úgy nézett ki, mint a tipikus "divatos" falusi liba típus. Most nem cikizésből, de falura, kisvárosba mindig késéssel ér oda a divat. Ami Bp-n a 2000-es elején volt divat, vidéken "megragadt" - ez a gettó plázap.csa stílus (minishort, karikafülbevaló, agyonvasalt haj).
2016. jún. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Mert GYÍK-ok.



BA DUM TSSS!

2016. júl. 7. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"falura, kisvárosba mindig késéssel ér oda a divat."


CSak szólok, h Budapestre is késéssel ér a divat, a milánói, párizsi divatőrültek meg téged nevetnének ki.


A jó ízlés meg nem divat függvénye, pláne nem azé, h falun élsz vagy városban.


Falusi liba nem a karikafülbevalótól vagy a rövidnadrágtól lesz valaki. egy milánói stylist a te legjobb ruhádat csak libalegeltetéshez venné fel szerintem.

2016. júl. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

18# ez igaz, de én pl. szabolcsi vagyok és itt még a magyar átlaghoz képest is le vannak maradva a nők. Nem csak faluban, városban is. Egy az, hogy le vannak maradva, kettő meg az, hogy még nem kapták meg az emlékeztetőt arról, hogy a természetesség menő, így még mindig le vannak ragadva az agyon sminkelt, tupírozott stb. külsőnél, ami már rohadtul nem menő sehol, de itt még mindig azt hiszik igen. A tinik fiatalok is furák nagy többségben, de ők még hagyján, mert azért egy fiatal lányon vagy nőn sokszor valami csak béna, de az idősebb nők gyakorlatilag hülyét csinálnak magukból.


A nők pl. nem tudnak elegánsan öltözködni erre, azt hiszik valami minél feltűnőbb, minél csiricsárébb az annál alkalmibb. Sok 40-es háziasszony bolondul meg, és úgy öltözik fel, mint az ötös út Pest előtti szakaszán a kamionosokra ácsingózó örömlányok. Pl. egy esküvő erre olyan, mintha valami madárházba mennél, a vendégnők csillognak, villognak, feltűnősködnek, mindent megmutatnak szabályosan túlöltözik a menyasszonyt, és még át is öltöznek a vacsora után, de olyan ruhákba... És a legdurvább, ha pl. egy-egy ilyen elmegy mondjuk Pestre esküvőre akkor is ugyanígy öltözik fel, mint valami szexre vágyó kivénhedt páva és mikor csupa normálisan elegánsan felöltözött vendég közé kerül, akkor meg csak nézeget és azt mondja, hogy milyen hülyék ezek a pestiek, nem tudják hogy kell egy ilyen "buliba" felöltözni...


A háziasszony divat itt a sötétre festett/tetovált műszemöldök a tupírozott szőkített, vagy élénk vörösre festett haj, még a szájkontúr tetkót is divatosnak találják, holott már több mint 10 éve ciki....magassarkú papucs, sportos térdnadrág, vagy végtelenül fodros és ízléstelen "nőcikés top" vagy sportos top, kezenként legalább három aranygyűrű, gyakran két nyaklánc, és nagy fülbevaló. Sok a "románoktól" szatyorból vett divatosnak képzelt hamis adidas, nike, és különböző fodros, nagyon élénk színű gyenge minőségű ruha. Vagy a másik véglet, az amnesia, mayo, sugar bird stb. negyvenes nőkön, akik azt hiszik attól lesznek örökké fiatalok, ha olyan ruhákat vesznek fel, amit a lányaiknak szánnak a gyártók.

Vannak persze normálisak is, de az az igazság, hogy a tömeg a fent leírt típus, és nem csoda, ha ezekkel találkoznak az emberek legtöbbször és azt gondolják, hogy mindenki ilyen, mert a legtöbb tényleg...


De mondom a háziasszony korosztály a legrosszabb, főleg mivel az internet elterjedtsége miatt a fiatalok már külföldiek instagrammja alapján is alakítják az ízlésüket erre felé is, de a háziasszonyok azok lemaradtak sok évvel ezelőtt azt se veszik figyelembe, hogy hány évesek és egymásról másoják a gagyi páva jelmezt.

2016. júl. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
48%

18-as vagyok, szabolcsi. Nem tudom, te milyne körökben mozogsz, én nem látom ilyen vészesnek a helyzetet. Jó, persze, mindig mindenhol van 1-2 furcsa madár.


A háziasszonoyk meg azért vesznek ruhát a dudálós román autóból, mert nincs másra pénz, nem azért, mert xar az ízlése. Kis faluban nincs H&M meg Bershka, Csak a dudálós autó. Akinek van pénze, autója, az öltözködik a városi boltokból, de közmunkás fizuból nem jellemző. Nem kéne lezsólni. Tudod, én is nagyon jól tudom, h pl. egy klasszikus, fekete motoros fazonú, valódi bőr kabát miylen klassz alapdarabja lehet a ruhatáramnak, csak épp nincs több tízezer ft-om egy bőrkabátra. Így marad a műbőr, ami ugye gagyi meg nem tartós. Ennyit arról, h ki miért nem divatos. Szállj magadba, mert európai szemmel te is csak egy gagyin kinéző kelet-európai csaj vagy. Ami neked márka, minőség, az a fejlettebb országokban a ratyi fast fashion. Gondolom, te se haute couture kollekciókban járkálsz.

2016. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!