Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált vs. Extrovertált?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált vs. Extrovertált? Netán ambivertált (kettő közti Lars Larsen prof. Szerint)?

Figyelt kérdés
Te melyik vagy szerinted? Párkeresési szempontból milyen tapasztalataid vannak ezzel összefüggésben (már ha van összefüggés szerinted)? Kort is kérnék.
2016. jún. 3. 23:20
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Alapjába véve extrovertált személyiség vagyok, ez inkább azon látszik mostanság, hogy elég könnyen és jól kommunikálok, sokat beszélek. Régen sokat buliztam, de mára már inkább itthon ülős lettem nagyon is. Szóval a kettő között vagyok.

Összefüggést annyira nem látok..


22/F

2016. jún. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

nyomorék több nyelven

kössék fel magukat mi elött más nyakába varják az idegbajuk következményeit

2016. jún. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Introvertált vagyok, és ez egyértelműen hátrány mind a csajozásban, mind az élet bármely egyéb területén. F/30
2016. jún. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Introvertált vagyok, ami főleg az emberi kapcsolatok kialakításában okoz nehézséget, viszont ha már megvan, akkor stabilitást ad. Emellett viszonylag alkalmazkodóképes és empatikus is vagyok, viszont nehezen olvasok nem-kimondott jelekből, így ez így együtt néha azt eredményezi, hogy kitalálom a másik gondolatát is, néha meg azt, hogy azt se veszem észre, hogy épp gondol valamire. De mindkét eddigi kapcsolatomban sikerült fejlődnöm e téren.


24/F

2016. jún. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Introvertált vagyok. Párkeresési tapasztalatom nem igazán van. Direkt sose ismerkedem,nem kezdeményezek beszélgetést se idegenekkel (persze ha engem érdeklő témáról kérdez valaki,akkor tudok beszélgetni azért :D), nem igénylem annyira a társaságot sem (de ez meg nem jelenti azt,hogy sose találkozom senkivel,és hogy teljesen antiszociális lennék,csak annyi,hogy szeretek egyedül lenni,vagy csak szűk baráti körrel találkozni,max 2-3 emberrel. De az időm java részét egyedül,vagy a kutyámmal töltöm)

22N

2016. jún. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Introvertált vagyok. Párkeresési szempontból annyi előnyét látom, hogy így valószínűleg sokkal jobban tűröm a magányt, hiszen más okok miatt semmi esélyem sincs arra, hogy valaha barátnőm legyen.
2016. jún. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!