Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ez lenne az igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez lenne az igazság?

Figyelt kérdés
Itt a gyk-n olvastam egy kérdés alatt egy női kommentet, miszerint csúnyának tartja magát ennek ellenére őt mindenki gyönyörűnek tartja és van egy jóképű férje. Elégedett azonban sosem lesz magával és szerinte ez minden nőre jellemző. Ezeket a sorokat olvasva azonban egyáltalán nem lepődök meg azon, hogy egy átlag férfinek is milyen nehéz lehet megfelelni a másik nem számára, nemhogy egy átlag alattinak. Most komolyan, ha a nők ilyen tükrön keresztül látják a világot, ebből adódóan az összes férfiban képesek meglátni azokat a tulajdonságokat, amelyek kizáró tényezők lehetnek, akkor mondjuk egy 170 centis pasi (jelen esetben én), hogy a fenébe is tudna labdába rúgni. Remélem senkit nem sértek meg ezzel, de arra is gondoltam már, hogy az ő szemükben a férfi nem más mint egy státuszszimbólum/"élvezeti" kiegészítő. Mert máskülönben nem állítanának fel olyan követelményeket, hogy márpedig én 180 alatt nem vagyok hajlandó pasival ismerkedni és minden esetben legyen férfias testalkatú. Érdekes, hogy nekem a nagyon vékony és az egészséges mértékben molett lányok (legyen az alacsony vagy velem egy magas) is egyformán bejönnek. Ez a skála pedig elég nagy ahhoz, hogy kvázi egy lány se érezze magát számkivetve (na nem mintha nekem olyan nagy lehetőségem lenne). Fordított esetben ez viszont természetesen nem életképes dolog.

2016. jún. 4. 10:57
1 2 3
 11/24 Költőnő? ***** válasza:
96%
Az első linkelt lány szép. Érdekes h mik vannak a fejekben az átlagosról...
2016. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

#11: Mindenkinek a véleményét tiszteletben tartom, viszont, ha szerinted az általam linkelt lány szebb, mint egy átlagos mai fiatal, akkor mi a magyarázat arra, hogy gyakorlatilag minden második lány hozzá hasonló kinézetű, akiket nap mint nap látok akár a barátjukkal, akár egy kisebb lánytársaságban (persze én azt nem tudom, hogy te egy nap mennyi lányt szoktál látni és hol). Egy szóval egy tipikus "szürke" (negatív töltet nélkül mondom mindezt), akiről az embernek egy egy teljesen hétköznapi magyar fiatal csaj jut az eszébe.

Szerintem az átlag feletti szép kategória itt kezdődik (és most hagyjuk a smink/plasztikai sebész témát, mert ezeken a nőkön egyértelműen látszik, hogy alapból megvannak az igazán vonzó stílusjegyeik, Megan Fox is közel ilyen szép volt a plasztikai beavatkozása előtt, mint az alábbi képen, de ha valakit érdekel olyat is linkelhetek):

[link]

[link]

[link]

És ezzel nem azt mondom, hogy az általam korábban linkelt csaj csúnya lenne, viszont lehet sokan másképp értelmezik a szép és az átlagos definícióját.

átlagos=akit nap mint nap látsz az utcákon

szép=akit legfeljebb heti egy alkalommal vagy nagyon különleges helyeken látsz

2016. jún. 4. 21:50
 13/24 anonim ***** válasza:
Pont hogy nem úgy van, ahoyg mondod. ha valaki magát nem látja szépnek, pont hogy nem jönne össze nagyon helyes sráccal.
2016. jún. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne keverd a dolgokat: az, hogy mostanában ez a frizura meg kinézet a menő, és abból tucatot látsz az utcán, az lehet. De hogy testre szép a lány, az biztos.
2016. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
96%
Erős a gyanúm, kérdező, hogy nem a csajok, hanem te tartod magad alacsonynak, hogy ráfoghasd erre a sikertelenségedet. Pedig az ok nálad is az, mint manapság a legtöbb fiú esetében. Az, hogy a számítógép mellett nőttél fel. Nem játszottál papás-mamást a szomszéd Piroskával, nem ismerted meg a lányok gondolkodását. lelkivilágát. Nem tudsz a nyelvükön. Ha egy idegen országot meg akarsz hódítani, ha boldogulni akarsz ott, meg kell tanulnod a nyelvüket, a kultúrájukat, a szokásaikat, humorukat, stb. A párkeresés ugyancsak erről szól.
2016. jún. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező Te nagyon nagyon el vagy tévedve...belinkelsz egy tökéletes arcú lányról egy smink nélküli telefonnal készül selfi képet és őt nevezed átlagosnak, meg olyan "szürkének". Majd belinkelsz pár csajt akik profi sminkben vannak, mesterfodrász által készített frizurával és profi fotós által készített képeken feszítenek (igen még a Megan Foxos 3.kép sem telefonnal készült) és ő róluk meg úgy beszélsz mint az átlag feletti nőkről....:DDDDDDDDDDDD hallod, nagyon vicces vagy:DDDDDDDDDD
2016. jún. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Igaz, nem nekem szántad, de erre reagálnék:

"mi a magyarázat arra, hogy gyakorlatilag minden második lány hozzá hasonló kinézetű, akiket nap mint nap látok akár a barátjukkal, akár egy kisebb lánytársaságban"

A válasz egyszerű: Őket veszed észre meg nézed meg, mert tetszenek neked, de attól még nem lesznek átlagosak. Nagyon jót írt a 10-es válaszoló, csak sajnos nem akartad észrevenni.

Most ha valaki egy edzőteremben recepciós, és nap mint nap ilyen embereket lát, attól még rohadtul nem ez lesz az átlagos kategória:

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Csak én nem kifejezetten konditermekbe/divatbemutatókra stb. szoktam járni, hanem szerte az országban mindenféle emberrel vagyok kapcsolatban és azt sem mondanám, hogy csak a szépeket veszem észre. Na mind1, nem vitatkozok. Csak egy valamire kérlek benneteket, légyszíves keressetek már és linkeljetek be legalább 1 átlagos csajról készült képet, hogy hadd lássam, szerintetek mégis, hogy néz ki egy átlagos csaj Mo-n!
2016. jún. 5. 12:51
 19/24 anonim ***** válasza:

Hazánkban ilyen az átlag kérlek:

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. jún. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Jaj nem unalmas még ez? Mikor fogják fel a fiúk, hogy a szerelem, az érzelmek, a vonzódás nem egy szándékos dolog, nem lehet irányítani, kilogikázn, kiszámolni mint egy matekpéldát, és igazságosan csinálni. Hiába döntöm én el, hogy a 170 cm-s fiúknak is joga van barátnőhöz, ha nekem 180 fölötti fiúktól dobban meg a szívem és lesz nedves a bugyim. Érted már?? Ennél egyszerűbben nem lehet magyarázni. Az sem indok, hogy neked a molett és a vékony lányok is tetszenek. Arról hallottál már, hogy mindenkinek más az ízlése? Nekem a pacalpörkölt és a palacsinta is egyformán ízlik, de ettől még nem várom, hogy ezzel más is így legyen, ha egyszer ő hány a pacalpörkölttől.

Amúgy meg nekem pont most tetszik egy fiú akinél téli bakkancsban magasabb vagyok, és ez is pont ezt bizonyítja, hogy ezeket a dolgokat nem lehet irányítani.

Emellett a fiúkat is ugyanúgy ki lehet gúnyolni, mert ők sem képesek jól megítélni saját magukat, csak ők az ellenkező irányba, ők sokkal jobbnak tartják magukat, mint amilyenek valójában. Akármilyen ronda a kinézetük, legalább átlagosnak gondolják magukat. De ez is mindegy, mert ez a szegényfiúknak nemjut barátnő csak egy hoax, ha kimész az utcára nem tudom, hogy te mit látsz, de én azt, hogy a többségnek van barátnője, legyen jóképű, vagy kevésbé vonzó.

2016. jún. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!