Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ez lenne az igazság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ez lenne az igazság?

Figyelt kérdés
Itt a gyk-n olvastam egy kérdés alatt egy női kommentet, miszerint csúnyának tartja magát ennek ellenére őt mindenki gyönyörűnek tartja és van egy jóképű férje. Elégedett azonban sosem lesz magával és szerinte ez minden nőre jellemző. Ezeket a sorokat olvasva azonban egyáltalán nem lepődök meg azon, hogy egy átlag férfinek is milyen nehéz lehet megfelelni a másik nem számára, nemhogy egy átlag alattinak. Most komolyan, ha a nők ilyen tükrön keresztül látják a világot, ebből adódóan az összes férfiban képesek meglátni azokat a tulajdonságokat, amelyek kizáró tényezők lehetnek, akkor mondjuk egy 170 centis pasi (jelen esetben én), hogy a fenébe is tudna labdába rúgni. Remélem senkit nem sértek meg ezzel, de arra is gondoltam már, hogy az ő szemükben a férfi nem más mint egy státuszszimbólum/"élvezeti" kiegészítő. Mert máskülönben nem állítanának fel olyan követelményeket, hogy márpedig én 180 alatt nem vagyok hajlandó pasival ismerkedni és minden esetben legyen férfias testalkatú. Érdekes, hogy nekem a nagyon vékony és az egészséges mértékben molett lányok (legyen az alacsony vagy velem egy magas) is egyformán bejönnek. Ez a skála pedig elég nagy ahhoz, hogy kvázi egy lány se érezze magát számkivetve (na nem mintha nekem olyan nagy lehetőségem lenne). Fordított esetben ez viszont természetesen nem életképes dolog.

2016. jún. 4. 10:57
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
#20: Az egy óriási tévedés, hogy a férfiak szebbnek látják magukat, mint a realitás. Én pl. bőven átlag alattinak gondolom magamat, meg így van ezzel jó pár haverom/ismerősöm. Mindannyiunknak reális az önértékelése. Egyébként az utolsó mondatodra reagálva: ha én kimegyek az utcára, akkor először is azt látom, hogy 175 alatti pasi nagyon ritkán van együtt fiatal barátnővel. Nemtudom te hogy látod, nekem ez egyértelműen feltűnt. Nagyon kíváncsi lennék a te véleményedre.
2016. jún. 5. 20:04
 22/24 anonim ***** válasza:

Hát ez a véleményem amit az előbb is mondtam. Nem ezt sasolom folyton, de a legtöbb embernek van/volt/lesz kapcsolata, akkor is ha ronda. Mindenkinek akad valaki.

Egyik ismerősöm alacsonyabb nálam (167 cm) és már a sokadik többéves kapcsolaton van túl. A másik szaktársam olyan túlsúlyos, hogy sörtartónak használhatná a hasát és a legcsinosabb lánnyal jött össze a csoportban, aki még a barátját is otthagyta érte. Mint mondtam nekem is tetszik egy velem egymagas fiú. De voltam már olyan fiúval is aki ugyan magas volt de az utcán volt hogy beszóltak, hogy milyen csúnya. Nekem nem volt az és ennyi.

2016. jún. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mikor szálltok már le erről a magasság témáról? Nem értitek meg hogy nem ez a döntő?


Mark Wahlberg 173 cm magas

[link]

Zac Efron szintén 173 cm

[link]

Tom Cruise 172 cm

[link]


Sztem mindegyiküknek elég sok fiatal és szép barátnőjük volt, szóval nem rinyálni kéne hanem kezdeni valamit az életetekkel.

2016. jún. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Más önbizalomhiányából sikerült levezetni a saját nyomorodat. Mást ütött el az autó, de neked fáj. Gratulálok.
2019. jún. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!