Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek! Nektek miért akkora...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Nektek miért akkora gond ha egy pasi nem annyira törtető típus hanem inkább a szeretteivel, családjával akar több időt tölteni ahelyett hogy hajtson egyfolytában?

Figyelt kérdés

Sok hölgytől olvasom itt, hogy számára az a jó pasi aki mindig új célokat tűz ki magának, a munkájában csak a legjobbra, a legtöbb anyagi hasznot hozó pocízióval elégszik meg. Így viszont egy csomó szabadidőtől esik el egy pasi, sokkal kevesebbet tud a szerelmével vagy a családjával lenni és persze lehet hosszútávon megéri, de én sose a pénzemmel akartam magamhoz csábítani senkit. Szerintem az olyan hölgyeknek fontos, hogy ilyen párjuk legyen, akik főleg az anyagiakra mennek, mert egy olyan pasi, aki folyton dolgozik, tanul, képezi magát, az alig tud a családjával lenni. Persze biztos ezáltal több pénzt fog hazavinni, de vajon megéri azt a sok kiesett időt, amit amiatt nem tudott a kedvesével tölteni?


Persze azzal is tisztában vagyok, hogy sok hölgy főleg az anyagi biztonság miatt megy férjez, és aszerint is választ férfit magának, hogy mennyi tőkéje van és hogyan áll anyagilag, náluk gondolom az az elsődleges, hogy kellő mennyiségű pénz álljon a hazához és az sem baj, ha alig látják otthon a párjukat. Hölgyeim nézzetek kicsit magatokba és mérlegeljetek melyik a jobb nektek. Nos?



2016. jún. 5. 22:39
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Szia.


"Nézd, semmi gond nincs azzal, ha valakinek ez a fontos. A dolog attól válik szerintem

már erkölcstelenné és gusztustalanná, hogy tagadjátok, hogy ez mind az anyagiról és a minél több pénzről szól. Kár mindenféle magvas gondolatokra meg életszemléletre fogni.. manimanimani és kész..$$"


Nem magvas gondolatokról szól, hanem 2 dologról:

- szerintem szexi, amikor egy férfi lelkesen, csillogó szemekkel tud mesélni valamiről (arról is, ami engem nem érdekel), de ha semmi nem érdekli, csak hazaesik munka után, ilyen nem lesz

- igenis fontos, hogy érdekelje valami, az az érdekes ember. Nőben sem szimpatikus, sőt már általános iskolában is ellenszenves volt az össze olyan ember, aki amúgy kitűnő tanuló, de minden tantárgyat utál, mert az ilyen ember lusta, nem képes energiát fektetni semmibe.


Nem a pénzről szól. Ezt most egyszer leírtam, bizonygatni nem fogom, rád bízom, elhiszed-e, bár gondolom, nem fogod, de nekem semmilyen érdekem nem fűződik ahhoz, hogy elhidd.

2016. jún. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

"Fontos neki, hogy érezzék, hogy küzdő szellem (legyenek céljai, akarjon többet elérni), mert ebben látják a jövőt biztosítva. Hiába keresek 3x annyit, mint egy átlag magyar munkás, nem látszok törtetőnek csak, mert nekem nem az a fontos, hogy folyton nyomuljak a munkában és karrierben (ezt már elértem 15 év alatt), hanem az, hogy legyen mellettem egy szerető társ. Ez bizony a 22-es csapdája, mert a nők vágynak valamire, majd belelátják azt egy másik dologba és az alapján választanak. (egy magas pasi az égvilágon semmivel se jelent több biztonságot, mint egy alacsony; egy kemény és magabiztos srác gyakran érzéketlen másokkal, ami épp az ellenkezője annak, mint amire a nők vágynak stb)

"


Ez egyszerűen baromság. Minden olimpiai bajnok, vagy tudós, vagy egyetemi tanár, vagy ismert zenész, vagy üzletvezető, vagy Rubik Ernő és Teller Ede gonosz a feleségével?

2016. jún. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!