Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem több barátném is van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem több barátném is van, aki már 40 múlt, de még nem talált párt, nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Kényszerszinglik, tehát ennek a videónak az apropóján jutott eszembe mindez: https://www.youtube.com/watch?v=sPO5w5Prs2U

2016. jún. 6. 11:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Semmit.
2016. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi lenne a véleményem? Ez van. Nem ítélkezem.
2016. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Nekem a volt barátnőm alakult ilyenné, szép lassan rájött, neki jó egyedül. Pedig nem is éltem vele, távkapcsolat volt. Valószínű barátnői hatására lett ilyen, volt egy jó kis férfigyűlölő barátnői köre, azokkal járkált össze, aki meg bepasizott, azt kirúgtál.

Viszont amióta megtudta, hogy olyan munkahelyem lett, amivel elég szépen keresek, elkezdett keresgélni...

Ezek általában olyan nők, akik jól érzik magukat egyedül, nem kell nekik a szex valamilyen okból, egyáltalán semmilyen kapcsolat. Nem hajlandóak senkit sem kiszolgálni, épp elég a saját gyereküket is.

Kb ez lehet a magyarázat.

2016. jún. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 icu75 ***** válasza:
88%
Figyelj csak ha egy nő 40körül van általában van:gyereke(nem szeretné ha idegen férfi beleszólna a nevelésbe) lakása(amit egyedül takarít,nem kell plusz személy aki koszolja) munkahelye(ahol teljesíteni kell úgyhogy fáradt) mellette még esetleg sokszor csalódott nem is akar senkit(esetleg szeretőt tartanak a vérmesebbek) Szerintem ezek az okok. Ha egyedül maradnék én sem erőltetném a dolgokat. Ami hiányozna egy szerető pótolná!(fiatalabb :-) )
2016. jún. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem alapvetően magánügy. A véleményem annyi, hogy ha az ember maga dönti el, hogy szingli szeretne lenni, azzal semmi gond nincs.

Viszont ha szeretne, keres, de nem talál párt sok éven keresztül, akkor már egy bizonyos idő után bizony felmerülhet a kérdés, hogy mi az oka ennek. Ott valami gebasz van, ha ennyi idősen sincs még mindig párja. Mármint az adott személlyel van valami jellemhiba, vagy olyan tulajdonság amit a férfiak nem tudnak tolerálni.

2016. jún. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
60%
Össznépi elmagányosodás folyik. Kb 18-20 éve kezdődött, tehát a mai negyvenesek párválasztási idejében.
2016. jún. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kérdező, feltételezem a kérdésed feltevésének a módjából, hogy igazából a 40+-os barinőid szeretnének párt, csak nem találtak.

Nekem is vannak ilyen ismerőseim. Egy kivétellel ők olyanok, hogy sok kapcsolatuk volt, csak valami miatt az adott kapcsolat éppen akkor nem volt nekik jó, így hosszabb vagy rövidebb időn belül dobták az adott férfit.

Most pedig már épkézláb férfi nincsen nagyon a piacon.


Az az egy kivétel nagyon érdekes, mert egy bomba csaj, aki hihetetlen csinos, és pénze is van, csak valami miatt egyszerűen nem tud mit kezdeni a férfiak közeledésével. Ráadásul kb 20 éven keresztül reménytelenül szerelmes volt egy kollegájába, aki végül elvette a barátnőjét. Amennyire tudom, a csaj még szűz 42 évesen.

Vannak történetek.

2016. jún. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
9%

A 40+ os nők szexuálisan is kielégületlenek, ahogyan 20 évesen a pasikat hagyták, és kb azt kapják vissza, ez van.


Egy másik kérdés alatt a kommentem:



<< A kérdező:

Amúgy nem értem miért van az, hogy a nők nagy része irtózik mindentől ami egy kicsit is szokatlan szexuális téren... De ez mar egy új kérdés lenne, lehet, hogy ki is írom.


Mr Pofon nevű felhasználó válasza:

Fölösleges.

A férfiak minimum ivaréréstől fogva tudják, mire vágynak, pontos, körülhatárolható ábrándképeik, erotikus álmaik vannak, amikkel hajlamosabbak és hajlandóbbak gyerekkortól fogva azonosulni. A dolgok "tudományos neveit" (fétis, BDSM, parafíliák, erogén ingerek stb) és a kapcsolódó előítéleteket (perverz, ferde, elfajzott, nem normális) csak jóval később ismeri meg.


A nők jellemzően nem tudatosak a saját vágyaikban, minimálisan aktiválódnak maguktól, hanem majd később első erotikus/szexuális élményeik hozHATják ki belőlük, amennyiben ezek, szerencsés esetben a partnerével átfedésben vannak. Az ekkora vakszerencse persze ritka, így, ha egyszer 30-40 éves korukban tudatosan is találkoznak végre az addig ki nem élt vágyaikkal, addigra kialakul bennük egy erős előítélet, amit szintén át kell törniük.


Ezért vannak tele a társkeresők 20 éves körüli "perverz" pasikkal, akikre hálóval kell össze vadászni néha az átlag 100 pasira 1 odatévedő kíváncsi lányt, akit aztán többnyire el is riasztanak a "perverz" nyomulásukkal.


Viszont 40 év fölött megfordul a kocka, csak az addigra már kiélt, 2-3 éves anyukák nem érnek rá munka és család mellett "perverzkedni" meg nyomulni.


Úgy is mondhatnám egyszerűbben:

A férfiak TUDJÁK mire vágynak. A nőknek előbb meg kell tanítani. >>



14-15 hsz volt itt:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualitas..

2016. jún. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

* 2-3 gyerekes anyukák,


elfelejtettem kijavítani :D

2016. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez egy komplett baromság utolsó. Nem kell mindent a te aberrációidhoz igazítani. Ennyi.
2016. jún. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!