Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Várjak még a társkereséssel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak még a társkereséssel, igaz? (picit hosszú)

Figyelt kérdés

Jelenleg egyetemista vagyok. 3 évvel ezelőtt evészavaros lettem (bulimiás jellegű), és most jutottam el csak oda terápia, türelem és sok támogatás segítségével, hogy már nem olyan súlyos. Még mindig vannak hullámvölgyeim, hol rosszabb a betegségem, hol jobb, de már mentálisan és egészségben is előrébb vagyok, mint az elején.

Az évek alatt híztam 13 kilót, és ez állandóan jojózott. Valamikor fogytam 8 kilót, de az szépen vissza is jött rám. Emiatt a súlyváltozás meg egyéb miatt az önbizalmam romokban hevert sokáig. Szerencsére egy részét már visszanyertem, de még ma is sokszor rosszul érzem magam a bőrömben. 2 sráccal volt dolgom a 3 év alatt, de mindkettővel csak pár hétig voltunk együtt. Én szakítottam, és mindkettőben az egyik szakítási ok az önbizalomhiányom, és a "jobb nekem egyedül addig, amíg meg nem gyógyulok teljesen" hozzáállásom volt.

Látom magam körül a párokat, mindenkinek van társa, van olyan, aki nekem is tetszik, és igényem is lenne egy tartós és bensőséges párkapcsolatra, de egyszerűen bennem van a kudarc, hogy megint ott hagyok egy srácot és úgyse tetszenék senkinek. Félek a visszautasítástól és egyszerűen nem hiszem, hogy 73 kilósan kellenék bárkinek is, vagy ha igen, akkor eldobna, ha lekerülne rólam a ruha. Még mindig rajtam van az a 13 plusz kiló. Mellette sportolok rendszeresen, amit imádok, tanulok, dolgozom, tehát nem vagyok klinikai eset meg semmi, életem is van... csak egyszerűen még nem gyógyultam meg teljesen. Várjak, amíg sikerül lefogynom és jobban érezni magam a bőrömben, igaz? Mert így úgy érzem, hogy nem tudnék teljes boldogságban ott lenni valaki mellett.



2016. jún. 6. 20:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem így is lesz sikered, ha van önbizalmad, a kg egyátalán nem számít, mivel egy biztos, de ducibb is jöhet be jobban, mint egy 40 kg-os, de önbizalom hiányos. Légy biztos magadban és menni fog!
2016. jún. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Megértem a helyzeted én is hasonlóval küzdöttem idáig. Igaz én pánikrohammal és szorongással meg depresszióval és akkor is akartam ismerkedni, de befuccsolt a dolog. Az önbizalmam is a béka segge alatt volt egy fél évvel ezelőtt, mostanra kezd lassan helyreállni. Én csak azt tudom neked mondani, hogy amíg nem érzed teljes mértékben jól magad a bőrődben és még mindig nagy az önbizalomhiányod akkor várj egy picit a társkereséssel. Ilyenkor azért sérülékeny az ember és szinte tálcán kínálja magát a nemkomplett rétegnek. Én kifogtam pár idiótát soha többet. Inkább várok még a kereséssel neked is csak ezt tudom javasolni. 22/L
2016. jún. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ne várj. Sosem fogod teljesen jól érezni magad a bőrödben. Csak minimálisra tudod szorítani.


Viszont az számomra felfoghatatlan hogy csak úgy szakítottál, mert "jobb lesz neked egyedül". Hosszú évekbe telik mire lesz akkora tapasztalatod hogy családot alapíts valikivel teljes bizonyossággal.

2016. jún. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!