Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Éreztétek már hogy meghömbölöd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már hogy meghömbölödtök ha nem lesz senkitek?

Figyelt kérdés
2016. jún. 6. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen érzés meghömbölödni?


Olyat még azt hiszem nem éreztem...

2016. jún. 6. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azért ezt használtam mert ez semmi máshoz nem fogható.
2016. jún. 6. 23:23
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvújítunk, nyelvújítunk?:D
2016. jún. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mit csinálunk?! :D ezen egy jot felnevettem
2016. jún. 7. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Na hát igen, már én is éreztem hogy meghötmbgvssdlvnadfbkjd.
2016. jún. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Na kb. erről van szó, egyre gyakrabban tör rám.
2016. jún. 7. 00:39
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja.. ez teljesen átjött! Minden szarkazmus nélkül. :/ Hallom, hogy ketyeg az óra felettem, és minden egyedül töltött már perc el van pocsékolva, a "legszebb" éveimből. De a legszomorúbb, hogy még csak a legkisebb esélyt sem látom arra, hogy ez valaha megváltozik. Tudom, hogy létezik odakint valaki, aki képes lenne elfogadni és szeretni, és én viszont, de olyan lehetetlen körülmények között vergődök, hogy soha nem találok rá.. Ilyen önmarcangoló, tehetetlen érzések után szokott rám jönni az az ominózus, címben említett állapot ˘_˘
2016. jún. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen szo egyáltalán? Szép hazánk melyik részén és mit jelent?????
2016. jún. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi a családban a kutyákra szoktuk mondani, mikor a hóban vagy magas fűben játék közben egymásra ugranak, hátukra fordulnak, hogy "hömbölögnek"....

Jó mókának tűnik, lehet egyszer én is hömbölögni fogok, de független attól, hogy van-e valakim.

2016. jún. 7. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!