Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, akik itt panaszkodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik itt panaszkodnak, hogy nincs barátnőjük. Az alábbi listán hova helyezitek magatokat?

Figyelt kérdés

Ezt a listát férfiak kérdéséből loptam. Én magam NEM hiszek benne, de kíváncsi lettem, hogy magatokat hova helyezitek, mert úgy vettem észre, ti hisztek ebben a nők tekintetében.


[link]


2016. jún. 7. 19:17
1 2 3 4 5 6
 21/51 A kérdező kommentje:
3-as, mi az a másik lista?
2016. jún. 7. 21:18
 22/51 A kérdező kommentje:

" Amúgy igen, ha te nem hiszel benne, akkor meg minek kérdezed meg, kedves kérdező? :)"


Mint mondtam azért, mert akik panaszkodnak (nem mindegyikük) sokszor listázza a lányokat, ergo ők hisznek benne. És ezért vagyok kíváncsi. A vallásról is beszélgethetek azzal, aki hisz benne, attól még hogy nem vagyok vallásos. Elég annyi, hogy számára igaz.

2016. jún. 7. 21:20
 23/51 A kérdező kommentje:

16-os: a női listán sincs 10-es kategória, az van odaírva, hogy szubjektív, kinek mi tízes.


17-es: ne viccelj, nem lehetsz 1-es. Senki nem lehet egyes, csak ha testi fogyatékos. (Őket nem akarom gúnyolni vagy ilyesmi, de az egyesnél az Elefántember van pl.)

2016. jún. 7. 21:23
 24/51 A kérdező kommentje:

A női listára (amit én láttam) is igaz volt, hogy egyes lányok szerintem lejjebb vagy följebb kerültek szintben, mint kellett volna.


Köszönöm a kérdésre reagáló válaszokat.

2016. jún. 7. 21:25
 25/51 A kérdező kommentje:
Egyébként aki tudja, eredetileg honnan van a lista, írja le légyszi.
2016. jún. 7. 21:26
 26/51 anonim ***** válasza:
3 és 4 között.
2016. jún. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 A kérdező kommentje:
Köszi.
2016. jún. 7. 21:43
 28/51 anonim ***** válasza:

A listák, mármint ez a kettő azért rossz, mert az első 3 és az utolsó szintet nevetségessé teszi, amivel a szintek 40%-a eltűnik.

Lényegében egy 6-os listáról beszél így, ahol nagyon nem léteznek elválasztó határvonalak.

Ez így egy fos. Ha összeállna, még talán lehetne szar...

2016. jún. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Ha az utolsó mondatod nem lenne közönséges,egyetértenék.
2016. jún. 7. 22:09
 30/51 anonim ***** válasza:
4-es körül.
2016. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!