Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti járnátok egy introvertált lánnyal?

Figyelt kérdés

Elég zárkózott és magamnak való típus vagyok, de tényleg eléggé. Nem szeretek nagy társaságba járni, bulizni, kevés barátom van, és gyakran szükségem van az egyedüllétre.

Ugyanakkor mindenki kedves és okos lánynak tart, bárkivel jól el tudok beszélgetni, szeretem meghallgatni az embereket, gondoskodó típus vagyok, és akit már jól ismerek, annak meg tudok nyílni, szeretik a humoromat is.


Ez nem jelenti azt, hogy ráakaszkodom az emberekre, felőlem mehetne a srác nyugodtan a haverjaival bandázni, vagy ahová akar, én fel tudom találni magamat egyedül is.


Csak az a bajom, hogy így sok embernek unalmas lennék szerintem. :(

Ti mit gondoltok erről?


20L


2016. jún. 8. 13:19
1 2
 1/18 Kenzo Tenma ***** válasza:
Én is voltam introvertált, szóval igen, miért ne. Manapság sokkal nyitottabb vagyok már, de egyáltalán nem zavarna a dolog, mert megérteném a személyiséged.
2016. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Tökéletes.

Én inkább azt nem szeretném, ha a barátnőm folyamatosan bulizni akarna járni egyedül/barátnőivel.

Programokat meg ki lehet találni így is.

2016. jún. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én is introvertált vagyok, és azt hiszem, csak egy hasonlóval jönnénk ki elég jól, de önmagában ez az infó kevés. A leírás alapján is nagyjából oké, de ugye a konkrét esetet a két konkrét fél milyensége dönti el. Pl nekem is kell az egyedüllét, meg nincs sok barátom, a társaságba járás nélkül is megvagyok, de a páromra speciel kicsit "ráakaszkodok", tehát nagyon sok időt töltünk együtt vagy beszélgetünk neten, ha épp nem.


24/F

2016. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Engem ez a "járnátok ilyen lánnyal" szöveg kikészít. Valahogy mindig a kis tinik jutnak eszembe.

Nem zavarna hogy introvertált vagy. Olyan társat szeretnék, aki mindig velem van. A barátnőkkel bulizós, ide-oda mászkálós életmód nem tetszik, mert nekem nincsenek barátaim. A párommal lennék inkább.

2016. jún. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem. Egy introvertalt lanynak sincs baratja. Komolyan ezek a kerdesek... kozben a kerdes alatt meg agyondicseri magat.
2016. jún. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Azért nincsenek barátaim, mert nem szeretnék. Illetve vannak, de kevés igazi van közöttük.
2016. jún. 8. 13:57
 7/18 anonim ***** válasza:

Ha kib@$zott jó vele a szex, és illik hozzám személyiségileg + az sem árt ha tetszik a külseje, akkor persze hogy...

Hülyeség a kérdés.

Kinek mi tetszik. Valaki utálja az ilyen nőket, és van olyan, akinek más szóba sem jöhet.

2016. jún. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Engem abszolút nem zavarna, mert hasonló típus vagyok. Attól még lehet jó egy kapcsolat, hogy sokszor "csak" a négy fal között jó. :)


A kérdésedre: Igen, én járnék ilyen lánnyal, mint te. Sőt ezt keresem a lányokban igazán. 26/F

2016. jún. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Mivel nettó ugyanilyen vagyok, csak férfiban, alap.
2016. jún. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Igen! :)

Sokban hasonlítunk.

2016. jún. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!