Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, ti járnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti járnátok egy introvertált lánnyal?

Figyelt kérdés

Elég zárkózott és magamnak való típus vagyok, de tényleg eléggé. Nem szeretek nagy társaságba járni, bulizni, kevés barátom van, és gyakran szükségem van az egyedüllétre.

Ugyanakkor mindenki kedves és okos lánynak tart, bárkivel jól el tudok beszélgetni, szeretem meghallgatni az embereket, gondoskodó típus vagyok, és akit már jól ismerek, annak meg tudok nyílni, szeretik a humoromat is.


Ez nem jelenti azt, hogy ráakaszkodom az emberekre, felőlem mehetne a srác nyugodtan a haverjaival bandázni, vagy ahová akar, én fel tudom találni magamat egyedül is.


Csak az a bajom, hogy így sok embernek unalmas lennék szerintem. :(

Ti mit gondoltok erről?


20L


2016. jún. 8. 13:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Persze én is hasonló típus vagyok:Vannak barátaim de egyik sem az a komoly barátság amit én tényleg annak mondanék..Sajnos fiúba már gáz ha introvertált vagy mert a csajt valamilyen szövggel le kell nyügözni és hát az nem megy szellemi utón..


Fel a fejjel én pl olyan barátnők szeretnék amilyen te vagy...Csak manapság ilyen találni nehéz...


19F

2016. jún. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem leszek álszent és őszintén megmondom, hogy járnék veled (az más kérdés, hogy én tetszenék-e neked :D), amennyiben kinézetre nem vagy átlag alatti. Eddigi tapasztalataim alapján, nyugodtan kijelenthetem, hogy minden csaj, legyen az akár introvertált/félős/buta/szorongós/ügyetlen/lusta stb. kivétel nélkül mind megtalálja a barátját, ha megüt egy olyan alap szintet, ami kicsit is vonzóvá teszi a másik nem számára.
2016. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Vonzónak tartanak, csak vannak komplexusaim sajnos. :S
2016. jún. 8. 15:52
 14/18 anonim ***** válasza:
És mégis miért vannak komplexusaid, ha vonzónak tartanak?
2016. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
A személyiségem miatt, mert túl zárkózott vagyok.
2016. jún. 8. 17:05
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezt alátámasztom, mivel egy ártatlan kérdésre (Milyen gátlásaid vannak?) sem mertél válaszolni privátban. :] No offense, de így élni??? :D
2016. jún. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Igen, de eddig még nem találkoztam ilyennel, mivel logikusan nagyrészt egyedül töltik az idejüket. Egyébként én is, de ez nem azt jelenti, hogy ne igényelném a társaságot. Csak nem folyamatosan, hanem mondjuk hétvégente, a hét többi napján meg inkább egyedül. Meg szerintem nem ettől függ a dolog. Ha van közös érdeklődési körünk, tudunk miről beszélni, (lehet veled miről beszélni), akkor igen. Meg persze a külső sem elhanyagolható tényező. És attól, hogy nem járkálsz bulizni még lehet széles látóköröd, érdekelhet sok minden, érthetsz sok mindenhez, szóval nem lennél unalmas. Viszont így, hogy feltetted ezt a kérdést, azt gondolom, hogy unalmasnak tartod saját magad, tehát az előbb felsoroltak nem igazak rád. Ezen viszont könnyen lehet változtatni.
2016. jún. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Pedig jellemző rám, amiket írtál.
2016. jún. 8. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!