Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy introvertált, csendes,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy introvertált, csendes, kissé önbizalomhiányos fiú milyen esélyekkel indul társkeresésnél?

Figyelt kérdés
Eddig úgy láttam 0.
2016. máj. 27. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Helyes a meglátásod.
2016. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor nem is erőltetem inkább. :)
2016. máj. 27. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:
34%
Nyolc az egyhez, tétre, befutóra.
2016. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Akkor annak nincs köze a személyiségedhez. Egyszerűen szarul nézel ki (már bocs)

Ha jól néznél ki, akkor minden lelki defektusod ellenére is rád másznának a csajok.

Akkor nem csendes lennél szerintük, hanem titokzatos.

Akkor nem introvertált lennél szerintük, hanem művészlélek.

Minden emberi tulajdonságod aszerint kerül pozitív vagy negatív interpretálásra, hogy miként nézel ki.

2016. máj. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 Az elég nagy odds, jól fizetne :D

#4 Hát ki tudja? Annyira szar nem vagyok, de természetesen az általános ideálhoz nem érek fel.

2016. máj. 27. 21:26
 6/10 A kérdező kommentje:
Interpretálás :D Nem gyenge szó.
2016. máj. 27. 21:28
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Nálam nulla. :(

A nagyhangú, humoros pasikat csípem. Ők is tűnnek fel társaságban. Ha emellett még kicsit testes is, és mellkasszőrös... hmmm

Kedvenc. Csak ne legyen se pici, se stokis.

2016. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%

4-esnek, én egész emberi kinézettel rendelkezem, az utcán mosolyognak illetve néha bámulnak is a nők(kérdezgetik is ismerősök, hogy egy ilyen srácnak miért nincs barátnője), csak ennyire introvertáltan (igazából aszociálisan, csak az introvertált jobban hangzik) tényleg reménytelen. :)

Tehát a kérdezőnek, építs egy nyitott, barátságos, érdeklődő személyiséget és jó esélyekkel fogsz indulni. Bár ha ez olyan könnyen menne.. :)

2016. máj. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na jó, engem azért nem néznek meg. :D
2016. máj. 27. 22:29
 10/10 anonim ***** válasza:

Vak tyúk is talál szemet. Nem hisztizni kell hanem keresgélni. A negatív gondolatok semmire nem jók. Önmagadat cirógatod velük.. De miért ne cirógasson inkább más? Ja mert azért tenni kell. Mert te úgy gondolod, hogy a "jobb", reprezentatívabb paliknak ez annyira könnyen megy, hogy még őket szólítják le és nekik kell magyarázkodni.

Önbizalomhiány.. Megnézném én azt a fazont aki kimeri jelenteni, hogy bárhol bármikor le mer szólítani bárkit. Ilyen ugyanis nem létezik. Mindenkiben benne van a félsz. De miért ne lenne? Teljesen normális. Anélkül értelmét vesztené az egész.

Ha attól félsz hogy elhajtanak, mert el hajtanak nem egyszer.. Akkor elég csak abba belegondolni, hogy fordított esetben te is elhajtanál nem egy delikvenst. Nem úgy működik ez, hogy na végre jött valaki akkor ugorjunk. Ha meg így működik, az meg már messziről úgy is bűzlik és inkább nem is kérnél belőle.

Aztán megint sokszor azért van kopp, mert a szobában ahova beköszönsz, már ül rajtad kívül valaki. Nagy kaland...

2016. máj. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!