Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos férfiak! Erre még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos férfiak! Erre még nem gondoltatok?

Figyelt kérdés

Költözzetek ide:


[link]



2016. jún. 10. 12:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem rossz, lehet felkeres a helyet, ha arra járok. :)
2016. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Szóval szerinted a magányos magyar férfiaknak el kellene menniük egy totál idegen országba, ahol aztán totál idegen nők eltartottjaiként kellene élniük? Hmmm, csodás ötlet.
2016. jún. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

2:

Fehér európai férfiként a távol-keleti sárga, a dél-amerikai latin és az afrikai néger nőknél nagyon sikeresnek lehet lenni. Ráadásul jellemzően még többet is keresel náluk.


Ha meg már 175 cm vagy, akkor magasabb vagy mint 10-ből 9 ázsiai férfi és a farkad is nagyobb esélyesen :D


Pár év pénzgyűjtés után én is tuti kimegyek egy másik ilyen, nem fehér kontinensre majd. Mondjuk nekem itt sincs akkora gondom a nőszerzéssel, inkább a kalandvágy hajt.

23/F

2016. jún. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ez elég furcsa, és elszigetelt jelenség, meg valószínűleg nem teljesen így van ahogy a cikk leírja, csak egy szűkebb rétegre lehet igaz. A másik dolog, hogy Kínában még brutálisabb férfitöbbség van, mint egy átlagos országban, köszönhetően az egykepolitikának. Mivel évtizedekig szabályozva volt a születendő gyermekek száma, így a fiú utód jelentette az egyetlen értéket. A lányokat egyenesen csapásként élték meg.
2016. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
hé, nem lehetne inkább a nőket idehozni valahogy?
2016. jún. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Kellene egy vírus, ami kiírtja a Földön a férfiak 60%-át.


60% az esélyed hogy meghalsz, de 40% az esélyed hogy utána a Földi Mennyországba kerülsz.

2016. jún. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
6.: Én inkább elbújnék egy erdőbe és makkon élnék, amíg el nem ül a vész :D
2016. jún. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

2es,ez biztos? Tényleg nagyobb esélyem van fehér európaiként a tàvol keleti nőknél? Én is olvastam ezt már több helyen is,de azt hittem csak sztereotípia..bár igaz lenne, imádom a távol keleti lànyokat..

4es,ezt nem egészen tudom vizuálni.. ha fiú születik az jó,ha meg làny akkor kitették a taigetoszra?

6os,nem jó,mert akkor a maradék 40%ban lévő szépekért menne még ádázabb harc..a csúnyákat ugyanúgy leszxrnák,hidd el..

2016. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én beérném itthon eggyel is
2016. jún. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

8:

Igen, biztos. De ehhez az kell, hogy te menj őhozzájuk. Tehát te legyél az egzotikus és különleges ott náluk fehér emberként. Az nem működik, hogy az itt élő más rasszú lányokra hajtasz, mert itt bőven tudnak az itteniek a fehér fa-.szok közül válogatni.


A kérdező által linkelt cikk szerint abban a kínai városban a csúnya férfiak is találnak nőt maguknak


9:

Minél többet tudsz megszerezni, annál többet akarsz. Ha heti két-három okés csaj kezdeményezne nálad, akkor biztos nem érnéd be eggyel. De ezzel semmi baj nincs, mert emberek vagyunk.

2016. jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!