Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen komplexusom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen komplexusom pasizásnál?

Figyelt kérdés

Mindig, mikor ismerkedek valakivel, és találkozunk, utána mindegy, mennyire tetszik, egyből az az első reakcióm, hogy mindjárt megírom neki, hogy legyünk csak haverok inkább.

Mert tudom, hogy úgyis kevés vagyok mindenkinek, senkinek sem tetszem igazán (eddig mindig ez történt), és én sem nagyon akarok kapcsolatot, mert csak a dráma van örökké.


Valójában nem is értem, miért ismerkedem egyáltalán. De ez biztos azért van, mert nő vagyok. :D


Szerintetek ennek mi az oka?

20L


2016. jún. 10. 21:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Most írtad le.

Mert "eddig mindig ez történt".

2016. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát igen, végül is. Egyszerűbb, ha soha többé nem randizom, így garantáltan nem lesz csalódás belőle.
2016. jún. 10. 21:44
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
az ilyen jellegû tünetek általában genetikai alapúak, az egyik kromoszóma hiánya okozza ôket
2016. jún. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
5%
Mert korlátolt vagy és buta.
2016. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet, de eddig mindig negatív visszajelzést kaptam csak a pasiktól.
2016. jún. 10. 21:58
 6/14 anonim ***** válasza:
Ha ez a reakciód, akkor mégis mit vársz?
2016. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak magamban gondolom ezt.
2016. jún. 10. 22:08
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem akarok veled kötekedni, de szerintem a pasi ezt érzi az írásod alapján, élőben meg nagyon levágós.
2016. jún. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen,ezt megérzik.Mostanában én sem akarok komolyat és feszt olyan pasik találnak be,akik szintén csak szexet akarnak.
2016. jún. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Interneten csak a testi vagy lelki vagy mindkét téren sérültek ismerkednek, így ne is csodálkozz, hogy selejtből válogatsz. Tessék kimenni a valódi életbe ismerkedni!
2016. jún. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!