Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ilyen komplexusom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ilyen komplexusom pasizásnál?

Figyelt kérdés

Mindig, mikor ismerkedek valakivel, és találkozunk, utána mindegy, mennyire tetszik, egyből az az első reakcióm, hogy mindjárt megírom neki, hogy legyünk csak haverok inkább.

Mert tudom, hogy úgyis kevés vagyok mindenkinek, senkinek sem tetszem igazán (eddig mindig ez történt), és én sem nagyon akarok kapcsolatot, mert csak a dráma van örökké.


Valójában nem is értem, miért ismerkedem egyáltalán. De ez biztos azért van, mert nő vagyok. :D


Szerintetek ennek mi az oka?

20L


2016. jún. 10. 21:35
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Arra mikor jossz mar ra hogy a gondolatiad hatarozzak meg a sorsod?! :)
2016. jún. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Amikor lelkes vagyok, az se jobb, mert akkor csak pofára esés van belőle. :(
2016. jún. 11. 01:06
 13/14 Fish1 ***** válasza:

Olvasd vissza a saját soraidat, mennyire negatív vagy.

A választ megadtad saját magadnak: "Mert tudom, hogy úgyis kevés vagyok mindenkinek, senkinek sem tetszem igazán (eddig mindig ez történt), és én sem nagyon akarok kapcsolatot, mert csak a dráma van örökké. "


Önbizalmad, önbecsülésed a nullához közelít, és egy emberen ezt megérzik. Azért vagy vele úgy, hogy inkább csak legyetek haverok, mert félsz az újabb szájraeséstől, ami lehet, hogy be sem következne, és ezért a könnyebbnek látszó utat választod: idő előtt kilépsz a dologból, nehogy a pasi mondja azt, hogy sorry, de nem vagy az esetem.

Persze csinálhatod így is, de ez 100% garancia arra, hogy nem fogsz találni senkit.

Ne a múltban élj - attól, hogy ez megtörtént párszor (kivel nem?), nem azt jelenti, hogy a következő is így lesz.

2016. jún. 11. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
En meg kivancsi lettem h ki ez a lany. :) elegge ismeros vagy nekem, nem ismerlek?
2016. jún. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!