Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen önbizalmam ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen önbizalmam ha mindenhol azt látni, olvasni, hallani, hogy a férfiaknak csak a nagyon fiatal lányok kellenek?

Figyelt kérdés
Alapból magabiztos,jó kedvű, pozitív nő vagyok, de egy ideje állandóan a képembe nyomják hogy már öreg(!) vagyok 27 évesen és már nem sok esélyem van a pasiknál, mindenki egyre fiatalabbat akar. És akkor teljesen elmegy az önbizalmam, aztán mikor újra sikerül nagy nehezen össze szednem magam akkor megint betalálnak ezzel. Mintha direkt erre játszanának sokan hogy szándákosan a nők lelkébe tapossanak. (Nem csak konkrét emberek hanem a média is.)

2016. jún. 11. 19:27
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
84%
Rossz a környezeted.
2016. jún. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 ittittitt ***** válasza:
27 évesen úgy érzed öreg vagy?
2016. jún. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
56%

ez még nem para,főleg ha lenne mellé egy rendszeresen sportoló feszes tested is.

para akkor lenne,ha hájas,vagy plöttyeteg az alakod,mert akkor igencsak leszűkíted az esélyeidet.

vagy ha sárkány a természeted.

2016. jún. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
38%

Kedves Kérdező, megértelek. De gondolj arra is, hogy a férfiaknak még inkább le lett taposva az önbecsülésük. Sokan itt gyakorin is szívesen ismerkednének, de a nők teljesen elzárkóznak tőlük. Nőként még mindig több pozitív megerősítést, bókot és dícséretet kapsz, mint sok férfi. Egyeseket a nők nagyon keményen és indokolatlan kegyetlenséggel kezelnek. Nem az udvarias visszautasításra gondolok, hanem kb a megaláztatásra, amiért léteznek és ismerkedni merészeltek. Elhiszem, hogy te nem ilyen nő vagy és nem a te hibád, de a sok ilyen élmény és hasonló társadalmi nyomás nehezedik a férfiakra is. Csak mert nem tudnak megfelelni az aktuális "szépségideálnak". Szerintem mindkét oldala a társadalomnak beteg és le kéne szakadni az ilyen média által sulykolt eszmékről.


Keresd azoknak a társaságát, akik megbecsülnek és ne akarj a felszínes embereknek megfelelni :)

2016. jún. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Pont azt hallottam a legtöbb fiú ismerősömtől, hogy kb ebben a korban a legvonzóbb egy nő, mert már teljesen felnőtt, kialakult élet felfogással, de még sokáig feszes, fiatal, ha nem amortizálja le magát. Ha sportolsz, egészségesen élsz, miért ne lehetnél vonzó?
2016. jún. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Öreg az öreganyjuk! Meg én! :)

Szerintem Te nagyon is fiatal vagy!

2016. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Én azt nem mondtam hogy öregnek érzem magam, hanem csak hogy mások szerint 27 évesen már öreg egy nő. Am sportolok és vonzó vagyok a pasiknak, de tény hogy max 22-nek néznek és alig merem bevallani mennyi vagyok.

Nem akarom hogy ilyen nagy hatással legyen rám a média vagy bárki a környezetemben, de nehéz ha egyszer a csapból is ez folyik, hogy a fiatalság meg a szépség az érték. Nem értek vele egyet, de akkor is gyengít engem minden ilyen vélemény.

2016. jún. 11. 20:04
 8/33 anonim ***** válasza:

ha ez megnyugtat, én 22 évesen se tudok egy pasit összekaparni :DDD


amúgy aki ilyet mond az tahó, és nem érdemes vele foglalkozni. ne idegeskedj ezen :)

2016. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
32%

Milyen korosztályban keresel?

Én 28 vagyok és valóban jobb lenne egy 22-23 év körülivel összejönni, de egy 27 éves sem zavarna igazából.


Mondjuk erről a nagybátyám jutott eszembe, aki anyámmal egyidős (50 éves lesz idén) és úgy 8-9 évvel ezelőtt azt mondta, hogy ő csak 2x évessel hajlandó összeházasodni. Öregasszonyok nem kellenek neki. :D

2016. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
67%
Nem tudom, milyen környezetben ismerkedsz, de aki tizenévessel akar együtt lenni felnőttként, az beteg. Igen, fiatalság kultusz van, de ezzel nem tudsz mit csinálni. Ettől még nem vagy öreg, és ne sajnáld magad annyira.
2016. jún. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!