Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen önbizalmam ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen önbizalmam ha mindenhol azt látni, olvasni, hallani, hogy a férfiaknak csak a nagyon fiatal lányok kellenek?

Figyelt kérdés
Alapból magabiztos,jó kedvű, pozitív nő vagyok, de egy ideje állandóan a képembe nyomják hogy már öreg(!) vagyok 27 évesen és már nem sok esélyem van a pasiknál, mindenki egyre fiatalabbat akar. És akkor teljesen elmegy az önbizalmam, aztán mikor újra sikerül nagy nehezen össze szednem magam akkor megint betalálnak ezzel. Mintha direkt erre játszanának sokan hogy szándákosan a nők lelkébe tapossanak. (Nem csak konkrét emberek hanem a média is.)

2016. jún. 11. 19:27
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
60%

"-gratulálok! A kedves párodnak meg részvétem :) "


Én is gratulálok neked :) Nem tudsz érdemben vitába szállni velem, ezért inkább személyeskedsz és olyan emberek párkapcsolatát minősíted akiről semmit nem tudsz. Csak ennyi telik? :)


Egyébként nem tudom mi büszkeség van abban hogy valaki 30 felett is 16 éveseket kezelget. Ez azokra a pasikra jellemző akik képtelenek a saját korosztályuknál labdába rúgni, de ezt valahol te is érzed. Nincs arra alkalmas nő :) jah, jó kis önnyugtatás.

2016. jún. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Micsoda problémák...képzelem milyen társaságban mozogsz, ahol ez a filozófia. Ez legyen a legnagyobb gondod az életben.
2016. jún. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
18 as gimis lányokat döntögető: Áruld már el, hogy miről tudsz beszélgetni ezekkel a lányokkal ha nem rajtuk fekszel? Én nőben vagyok annyi idős mint Te és elképzelni se tudnék egy fordított helyzetet.
2016. jún. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
82%

#18

Már nem azért de aki 18 évnyi csajozás alatt nem talál lányt a családlapításhoz azzal valami nagy baj van. De egyébként a hozzászólásaidból is süt a sötétség. Aki ilyenek ír hogy azért nem kapott nőt mert nem volt autója meg lakása az a legnagyobb balfék a pasik között. Meg aki így fogalmaz hogy 16 éveseket tömök meg hogy 30 felett ki mennyire értékes a húspiacon(!!) az ne csodálkozzon hogy nem tud össze szedni egy értelmes nőt. Hidd el nem fogja egy felnőtt, érett nő sem sajnálni hogy Te tizenévesekkel vagy elfoglalva legalább addig se próbálkozol náluk és nem kell elküldeniük a pi*ába.


Na amúgy meg kérdező én értem mire gondolsz, de a valóság az nem ugyan az mint a média/net világa. Hiába pöffeszkednek az idősebb pasik hogy csak fiatal lány kell neki, ez csak vágyak szintjén működik olyan egyszerűen, a valóságban már nem. Nézz csak körül milyen párjaik vannak kint az utcán az embereknek, a 30-as, 40-es pasiknak, egyáltalán nem 20 éves csajokkal rohangálnak. Még ez a tiniket tömő hozzászóló is lehet kamuzik de ha mégsem azok a lányok akik lefekszenek vele külsőleg meg belsőleg sem számítanak jó csajnak ebben biztos lehetsz. És az értelmes, életképes(!) férfiak soha az életbe nem állnának már le ebben a korban ilyen fiatal lányokkal. Akik családot is szeretnének közülük ők mind pont hogy 25 felett fognak keresgélni. És azért mert 25 alatt a lányok még tanulnak, buliznak, szellemileg nincsenek kiforrva és egyszerűen alkalmatlanok anyának és feleségnek. Gondolom Te is egy értelmes férfit szeretnél, azok meg nem elégszenek meg azzal hogy mutogathatják a fiatal nőjüket, nekik társ kell és megbízható partner az életben.

2016. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

"-gratulálok! A kedves párodnak meg részvétem :) "


Nem ártana visszaolvasni magadat, a személyeskedést sértegetést, pont hogy te kezdted. A párod alkalmazkodó képessége pedig külön tiszteletet érdemel, szebb napot!


"18 as gimis lányokat döntögető: Áruld már el, hogy miről tudsz beszélgetni ezekkel a lányokkal ha nem rajtuk fekszel?"---16 és 17 évesek, már ebben a korban is nagyon tapasztaltak, tudnak új és érdekes dolgokat mutatni, amiket eddig elképzelni sem tudtam. 21-edikéig még valami születésnapi ajándékot is ki kéne találnom, esetleg valami ötlet?

Miről beszélgetünk? Erre nehéz válaszolni, arra sokkal könnyebb, hogy miről nem: iskola, munka, politika


"Én nőben vagyok annyi idős mint Te és elképzelni se tudnék egy fordított helyzetet"---közel egy éve én sem tudtam elképzelni, most úgy vagyok vele a boldogságom, boldogságunk sokkal fontosabb, mint a másoknak és az elvárásoknak való megfelelési kényszer.

2016. jún. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
76%

A párod alkalmazkodó képessége pedig külön tiszteletet érdemel


Egyszerűen olyan nevetséges vagy hogy az már fáj. Akadjál már le a páromról vagy akár rólam, nem ismersz minket, és azért mert kinyilvánítom (hozzáteszem más emberekkel együtt) hogy egy nem normális ember vagy, attól még a páromnak ugyan olyan jó, és törődő barátnője leszek és voltam is :) Miért is hiszed hogy a rólad formált véleményemnek, vagy hangnememnek, bármi köze is van hozzá? :)) Ennyire sötét nem lehet valaki mint te! (vagy inkább beképzelt?) Bár mit lehet várni egy olyan pasitól aki 30+-osan kislányokkal találja meg a közös hangot. Pfejj...remélem valamelyik apucija betalál téged pár pofonnal. És még meg is magyarázod magadnak hogy ez mennyire rendben van így...

2016. jún. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
81%

"16 és 17 évesek, már ebben a korban is nagyon tapasztaltak, tudnak új és érdekes dolgokat mutatni, amiket eddig elképzelni sem tudtam. "


Eddig azt hittem egy átlag harmincas vagy aki élvezi a friss husit, de ez a hozzászólásod bebizonyította, hogy szellemileg, értelmileg teljesen visszamaradott vagy.


"21-edikéig még valami születésnapi ajándékot is ki kéne találnom, esetleg valami ötlet? "


Vegyél plüss mackót b+, vagy egy havi diákbérletet, anyuci legalább ennek örüljön.


"most úgy vagyok vele a boldogságom, boldogságunk sokkal fontosabb, mint a másoknak és az elvárásoknak való megfelelési kényszer."


Ajjh de romantikus, de az előbb még nem 2 tinicsaj tömködéséről volt szó? :D Vagy te így kettővel leszel örök "szerelemben"? :)


Valahogy meg tudom érteni, hogy veled egy korú nő szóba nem állna veled. Persze nincs megfelelő nő már vagy 18 éve, csak azt tudnám átlag veled egy idősnek mégis honnan sikerült összeszedni feleségnek-és anyának valót hozzá közelebbi korosztályból? Teljesen hihetetlen, mi?

2016. jún. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

"D Vagy te így kettővel leszel örök "szerelemben"? :)" Még sosem voltam szerelmes, boldogság nem a szerelmet jelenti. Tudom semmi jó nem tarthat örökké, de amíg tart értékelni kell!


"Valahogy meg tudom érteni, hogy veled egy korú nő szóba nem állna veled. "

A velem egykorú nők hidegen hagynak, velük már nem lehet tervezni, a 2 csajjal pedig még nem, de esetükben ez váltózhat.


"Persze nincs megfelelő nő már vagy 18 éve, csak azt tudnám átlag veled egy idősnek mégis honnan sikerült összeszedni feleségnek-és anyának valót hozzá közelebbi korosztályból?"

Ismerősi körömben 1 házas van, évekig unszoltak menjek velük ismerkedni, végül beadtam a derekam és ez lett az eredmény. Mellesleg a baráti körben van négy 30-as nő, mindnek 20-22-es a palija, manapság ez a divat, ha egy éve bárki azt mondta volna én is tinicsajok után fogok mászkálni kinevettem volna.


Igen 18 éve foglalkoztat a párkeresés, nem vagyok szellemileg visszamaradott (köszönöm, hogy aggódsz értem, kedves tőled), hogy a boldogságod teljes legyen elárulom, növekedési rendellenességgel születtem. Egészen 19 éves koromig 142 cm magas voltam, 4 évnyi kudarc megszégyenülés, nevetés tárgya, köszönet érte.

20 éves korom előtt hirtelen kicsik lettek a ruháim, fél év alatt 40cm-ert nőttem, borotválkozni 24 évesen kezdtem. A koromnál most is fiatalabbnak nézek ki, aki nem ismer 24-25-nek tippel, 33 vagyok.


Ahogy korábban is írtam 26 éves koromig még a nálam 5 évvel öregebbeknél is próbálkoztam, sőt a szüzességemet is egy 46 éves nő vette el 26 évesen, 11 év próbálkozás után már mindegy volt.


Sportoltam, gyúrtam, egyetemet végeztem. Szorgalmasan dolgoztam, amíg meg nem szűnt a munkahelyem, alkalmi munkák jöttek, mindent elvállaltam. Nem egy alkalommal megkaptam, fiatal vagyok, nincs jó állásom, nem vagyok önellátó, hiszen nincsen saját lakásom.


Ezen "hibáimat" 30 éves koromra kiküszöböltem, napi 10-12 órát dolgoztam, szombatonként is, ehhez jött napi 140 perc utazás. felhagytam a sportolással, rendszertelenül étkeztem és hát elhíztam elég rendesen, az idegeskedéstől hullott a hajam. Egy egy kosza numeránál többre nem futotta és ők is csak érdekből voltak velem.


31 évesen pocakos, kopaszodó ember lettem, aki magára sem ismer. Lakásom már volt, "jól" fizető állás, zéró lehetőség normális barátnőre. A 36 évesek is elzavartak, hogy öreg vagyok nekik. Gyerekarcú, kopaszodó, looser!


Változtatnom kellett, felmondtam elvállaltam 1 laza 1/3 ad annyit sem fizető munkát, heti 34 óra, és csak 40 perc utazás, rendszeresen sportolok, karbantartom magam, figyelek az étkezésemre és mondhatni megfiatalodtam, a hajhullásom elmúlt, ismét dús a sörényem :)

Stabilan 80kg vagyok, jól érzem magam a bőrömben, a 15ödik gimis találkozómon a korábbi kínzóim (zsákba tettek, elvertek és bezártak az ágyneműtartóba), már vissza sem mertek szólni.


A már korosodó nők, akik korábban belőlem űztek napi szinten viccet, most máshogy viszonyultak hozzám. Jól megviselte őket az elmúlt 15 év, tudom, hogy ez rossz emberré tesz, de élvezettel néztem mennyire elmúlt a régi fényük.


Igen igazad van, visszamaradott vagyok, minden 10 év csúszással történik velem, igen rossz ember vagyok, hogy 2 gyönyörű tini lánynak engedem, hogy kényeztessenek. Ezt hozta a sors ezt kell elfogadni!

2016. jún. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
25- ös. Komolyan érdekelt, hogy mi a beszéd tárgya. Egy 26 éves kiscsajjal nehéz is lenne komoly dolgokról beszélgetni. Politika, iskola, értékek, kapcsolatok, munka...Lehet ezek téged se érdekelnek. Számomra döbbenetes lenne ha egy kisfiúval karcolgatnám a felszínt. De ez a Te életed, te döntésed.
2016. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Bocsi 16 évest akartam írni..
2016. jún. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!