Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen önbizalmam ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen önbizalmam ha mindenhol azt látni, olvasni, hallani, hogy a férfiaknak csak a nagyon fiatal lányok kellenek?

Figyelt kérdés
Alapból magabiztos,jó kedvű, pozitív nő vagyok, de egy ideje állandóan a képembe nyomják hogy már öreg(!) vagyok 27 évesen és már nem sok esélyem van a pasiknál, mindenki egyre fiatalabbat akar. És akkor teljesen elmegy az önbizalmam, aztán mikor újra sikerül nagy nehezen össze szednem magam akkor megint betalálnak ezzel. Mintha direkt erre játszanának sokan hogy szándákosan a nők lelkébe tapossanak. (Nem csak konkrét emberek hanem a média is.)

2016. jún. 11. 19:27
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
60%

Kíváncsi lennék arra a 2 gyönyörű tini lányra (akik valószínű rondák vagy max átlagosak), ugyanis nem lehet túl értelmes egyikse ha ők önszántukból úgy döntöttek hogy osztoznak egy 33 éves pasin és kényeztetik őt.

De amúgy még mindig azt mondom veled nem stimmelt valami mert rengeteg de tényleg rengeteg párt látni (meg ismerőseim között is van) akiknél a pasinak se kocsija, se lakása, se nem néz ki annyira istenien és mégis van korban hozzá passzoló helyes,rendes barátnője. Szóval hatalmas csúsztatások, túlzások vannak itt a történetben.

2016. jún. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Na kellett nekem ilyen kérdést feltenni, most megint olvashatom hogy a 33 évesnek a 16 éves kell...

Nem hiszem hogy szükséges lett volna ezt leírnod, végülis azt a kérdést tettem fel hogyan legyen önbizalmam, erre meg nem hiszem hogy választ adtál volna, sőt. És pont az ilyenekről beszéltem akik szinte élvezik hogy "bánthatnak" egy nőt a kora miatt, amit ráadásul rendkívül öntelten és lekezelően tesznek meg.


A többieknek köszönöm a választ!

2016. jún. 12. 19:43
 33/33 anonim ***** válasza:
Jajj kérdező, ne csacsiskodj már :) Most pont az ilyenek véleményére adsz? Le kellett feltétlen írnia? Hát persze hogy le, valahogy kompenzálnia kell azt hogy az iskolába zsákba tették és kigúnyolták :D Mi is rá a legjobb mód mint hogy felvág a 16 éves kis barátnőjével. De ugye te sem hiszed el hogy egy értelmes korabeli szóba is állna egy ilyen frusztrált kis valamivel...Hisz azért van neki 16 évese mert csak ő jutott 18 éve alatt...meg az öregebbek, de az is nagy nehezen......Kaptál bőven megerősítő válaszokat, nem hiszem el, hogy neked pont ennek az 1 életképtelen hülyének a válaszával kell törődnöd.
2016. jún. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!