Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan legyen önbizalmam ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen önbizalmam ha mindenhol azt látni, olvasni, hallani, hogy a férfiaknak csak a nagyon fiatal lányok kellenek?

Figyelt kérdés
Alapból magabiztos,jó kedvű, pozitív nő vagyok, de egy ideje állandóan a képembe nyomják hogy már öreg(!) vagyok 27 évesen és már nem sok esélyem van a pasiknál, mindenki egyre fiatalabbat akar. És akkor teljesen elmegy az önbizalmam, aztán mikor újra sikerül nagy nehezen össze szednem magam akkor megint betalálnak ezzel. Mintha direkt erre játszanának sokan hogy szándákosan a nők lelkébe tapossanak. (Nem csak konkrét emberek hanem a média is.)

2016. jún. 11. 19:27
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Hát nem tizenévesekkel de ilyen 20-24 évesekkel akarnak összejönni ahogy a 9-es válaszoló is. Az mondjuk annyira nem izgat hogy egy 50 évesnek huszonéves kell mert egyrészt az 50 éves még nekem is öreg másrészt hiába akar 20 évest ha nincs pénze nem fog kapni, de pénzzel is csak totál sötétet. De mondjuk jó lenne ha egy 25-35 közötti férfi nem a kor alapján válogatna. Vagy inkább az lenne a jó ha nem írnának minden héten legalább egy cikket arról hogy 25 felett már nem éri meg nőnek lenni és az idősebb pasik sem játszanák az agyukat hogy nekik csak 20 éves kell.
2016. jún. 11. 21:39
 12/33 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy elhiszed ezeket a sületlenségeket. 27 év a legszebb kor a nőknél, már nem idióta agyatlan, de még nem is öreg. Szóval...:)
2016. jún. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

"a fiatalság meg a szépség az érték"


Én ebben igazat adok neked, de nem értem, hogy a 27 éves nő az mióta öreg? 23 év felett egy nő fiatalos, szép az alakja, feszes ahol kell. Már kialakult értékrenddel rendelkezik és már el tudom dönteni róla, hogy egy életképtelen, eltartandó hisztis p*csa lesz vagy normális társ. Ez egy tizenévesnél még lutri, mert még fejlődés alatt áll.


Igen, a média szándékosan beletapos a lelkedbe, hiszen így szorongani fogsz és megveszel miden sz**t, amitől fiatalosnak fogsz tűnni. Nálad bevált, különben nem írtál volna ki kérdést.

Pont tegnap nyűgözött le egy 26 éves nő, pedig fiatalabb vagyok nála egy évvel.


Viszont tény, hogy a nők 20-30 között már igyekeznek lefoglalni életük párját és így erősen elfogynak az életképes, "jópasik" a piacról. Ezt lányoktól tudom.

2016. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak hagyd elrepülni a füled mellett, ne foglalkozz azzal hogy más mit mond vagy gondol. Hülyeség, hogy a 27 már idősnek számít. Jómagam is az érett nőket szeretem, valahogy el is vagyok átkozva, hogy a nálam fiatalabbakkal nem is nagyon sikerült komolyabbat összehozni, 22 éves létemre pedig jobban kijövök egy 24-26 éves nőkkel mint egy 21-22vel. Ha szerencséd van, akkor kifoghatsz egy fiatalabb férfit is, vagy akár egy 30-35 éveset, vagy persze korodbelit. A lényeg, hogy ne kezdj kétségbeesetten minél fiatalabbnak tűnni (gondolok itt a tonna sminkre, rossz nézni azokat a 40-50 éves nőket, akik mindenképpen 20 évesnek akarnak tűnni és csak rontanak a helyzeten). Egyébként az ápolt külsővel, kiegyensúlyozott élettel, belsővel mindig fiatalos és szép maradsz ;)
2016. jún. 12. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
4%
Ne add fel kérdező, még van 3 éved!
2016. jún. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó, felteszem neked már 3 sem, jól belesüllyedhettél a posványba azért vagy ilyen roppant "jóindulatú". Game over....


Kérdező nem tudom miért vagy így elkeseredve. Oké szinglinek lenni minden életkorba rossz, egy 20 évest is ugyanúgy megvisel, ha látja a boldog párokat, mint egy 30 évest. De ahogy korábban írták nem a múlt században élünk már ahol ha nem keltél el tizenévesen akkor vénlány vagy és nyugodtan húzd le a rolót. Sok egyetemen köttetett kapcsolat sokszor ebben a korban ér véget, ha nem illettek egymáshoz. Nem te vagy az egyetlen 25+-os aki épp szingli, bármilyen korban találnak ez emberek párt.

Aki meg tényleg olyan hogy 25 felett emberszámba sem vesz egy nőt, azért meg nem tudom miért fáj a fejed :) Örülj, hogy közöd nem lesz egy ilyen hülyéhez.

2016. jún. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
0%
Miután velem egykorú nő visszautasított, mert nem voltam nála körülbelül 10+ évvel fiatalabb, így megfogadtam, hogy 30 évesen csak 21-23 éves kor között keresgélnék, mert csak nekik jönnék be. Sajnálom.
2016. jún. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
8%

16-os kösz, "kedves" vagy, szerencsére nincs igazad, éppen ellenkezőleg az én időm most jött el!


26 éves koromig a 18-31 közötti hölgyek szerint fiatal voltam hozzájuk (se saját ház, se biztos állás), 30ként a 27-36-nek már öreg voltam, így kénytelen vagyok én is a 16-24-es kategóriában vadászni. Igen jól látod 16, lejjebb adtam a kor elvárást. Mit tehetek ha ezt dobta a sors?

Jelenleg 2 gimis csajt tömök, 2en pont kiadják az én életkoromat.


Hiába mérgelődsz, 30 után a férfiak jobb pozícióba kerülnek a húspiacon, míg ez egy 30-as nő esetén pont fordított :)

2016. jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
60%

Nem mérgelődök, nem vagyok érintett az általad gúnyolt kategóriában, nagyon nem érint meg a kis mondandód :)

Normális férfi 30 felett családalapítás és komoly kapcsolat témáját fontolgatja és aki olyan, kap is arra alkalmas nőt, a többi csak rizsa :) Hála az égnek én is ilyet találtam. Neked meg jó szórakozást a 16 éveseidhez :D Biztos meghitt boldog jövőtök lesz....jah mégsem.

2016. jún. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

"Nem mérgelődök, nem vagyok érintett az általad gúnyolt kategóriában, "---nem gúnyoltam, sőt ellenkezően bátorítottam, hogy ne adja fel!


"Normális férfi 30 felett családalapítás és komoly kapcsolat témáját fontolgatja és aki olyan, kap is arra alkalmas nőt, a többi csak rizsa :)"---fontolgatás megvolt az elmúlt 18 évben (15 évesen koravén voltam ezen a téren), viszont nem találtam erre alkalmas nőt, így megrekedt a dolog a fontolgatás szintjén!


"Hála az égnek én is ilyet találtam."---gratulálok! A kedves párodnak meg részvétem :)


"Neked meg jó szórakozást a 16 éveseidhez :D Biztos meghitt boldog jövőtök lesz....jah mégsem."--- köszönöm a jókívánságaidat!

2016. jún. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!