Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Introvertált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Introvertált férfiként azt szeretném ha egy nagydumás, határozott, csinos társam lenne! Nem vagyok már 40éves sem, de fiatalos vagyok, szeretek hülyéskedni és vonzódok a 25év körüli csinos nőkhöz.

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 16:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Bocs hogy ezt írom de álomvilágban élsz. Lehet fiatalabbnak nézel ki de gondolom ettől még nem nézel ki jól, mert ha így lenne nagy valószínűséggel nem lennél introvertált vagy ha mégis akkor is nagyobb megerőltetés nélkül fel tudnál szedni fiatal nőt. Nem tudom hogy gondoltad hogy majd egy zárkózott negyvenes, nem túl jól kinéző pasi fog kelleni egy fiatal, csinos, magabiztos nőnek. És gondolom még pénzed sincs. Jobb ha felébredsz, a világ nem így működik. Nagyok az elvárásaid, de mire fel? Szted egy 25 év körüli jó csajnak annyi elég hogy lehet veled hülyülni? Viccelsz?
2016. jún. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
11-es épp ezért leszek milliomos
2016. jún. 12. 18:23
 13/21 anonim ***** válasza:
Na és mikor leszel milliomos? Amúgy nem hiszem hogy megoldás mert túl sok értelmet és érzelmet nem fogsz kapni olyan lánytól aki csak a pénzedért van veled. Lehet hogy eleinte izgi hogy megdughatod de ha majd nem lesz melletted senki idős korodban, aki szeret és megért, akkor megint itt fogsz sírni.
2016. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Már voltam és újra megcsinálom
2016. jún. 12. 18:30
 15/21 anonim ***** válasza:
Kerdezo, eddig meg valamilyen szinten megertettelek, de ezzel a penzes dologgal meg a tobbivel sikerult magad lejaratni. Nyilvanvaloan fogalmad sincs a nokrol, az ismerkedesrol, valoszinu anyukaddal elsz es szuz vagy meg. A penzedet meg tudod hova dugd fel..
2016. jún. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Na, uraim, akik a férfitöbblet miatt aggódtok, nem az a gond, hogy több a férfi, mint a nő, hanem az, hogy a férfiak nagy többségének életkortól függetlenül a 25 év körüli nők kellenek...


Kérdező, klassz, hogy fiatalabbnak látszol a valós életkorodnál, az én családom is ilyen, de ha nem apakomplexusos barátnőt szeretnél, ne ezt a korosztályt célozd be.

2016. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Erika Berger nem szeretem a nagy darab férfias nőket,bocsi,de nem érdekelsz,21évessen elvesztettem a szüzességem és hadd tudjam már eldönteni milyen stílusú nő illik hozzám!Ha valaki pénzes akkor több helyre el tud jutni így nagyobb eséllyel tud ismerkedni!

Hogy miből lettem milliomos?

2016. jún. 12. 18:43
 18/21 anonim ***** válasza:

"hadd tudjam már eldönteni milyen stílusú nő illik hozzám"


Te max. azt döntötted el, hogy milyen nőhöz vonzódsz. Az elképzelésed pedig kb. annyira reális, mintha én közölném, hogy szerintem Brad Pitt tökéletesen illik hozzám. Nem is értem, hogy ő ezt miért nem látja be...

2016. jún. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Álmodozás az élet megrontója....
2016. jún. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Alex, Alex! Minden rendben van veled pszichésen? :)
2016. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!