Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandon hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Sokszor lejárok a tópartra, strandra ilyenkor szinte naponta ott vagyok.

Hogyan szólitsam le a lányokat? Miről beszélgessek velük? És egyedüli lányhoz jobb oda menni, vagy inkább ha kettő lány van együtt?



2016. jún. 13. 21:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Fú båszki... Tiszta ovi.
2016. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

10 kg-s súlyzóm van otthon azzal edzek. Hetente lejárok futni kb 5-6 km-t egyszerre.

És igen egyik kezemben egy hatos és a másik kezemben is egy hatos ásványvíz hogy egyensúlyban legyek és vásárlás után így viszem fel a második emeletre. Négy emeletes panelról van szó ahol nincs lift.

Hat évig úsztam. A sport az életem része. :)

2016. jún. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
#12 És akkor te most vagy valaki? Más is sportol rendszeresen, mégse a gyakorin veri rá a nem létezô fâszát.
2016. jún. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#12-es Húha. Akkor te azt hiszed, ezzel menő vagy? Azt várod, hogy megdicsérjenek? A súly emelgetés egy nőnek 2-3 kilókkal való. Pl. tornázni mind a két kézben 1-1 kilós súly is elég. A lényeg a mozgásban, tornában van, nem a kilókban.


Az izmos férfi test inkább a látvány miatt tetszik a nőknek, nem az miatt, hogy mennyit tud felemelni a pasi. De amíg egy átlagos alkatú nőnek nem kell az alakjával semmit sem csinálni. Addig egy férfinek ha nem kisportolt teste van már nem is olyan jó?

2016. jún. 13. 22:54
 15/20 anonim ***** válasza:

Véleménye mindenkinek lehet. Nem én vagyok az atyaúristen csupán véleményemet írtam le.

Az a baj hogy manapság egyes fiatal srácok olyan vékonyak mint egy vonalkód és még ők vannak felháborodva ha nem kellenek a nőknek.

Egy egészes izomzat legyen mindenkin csak hogy ne legyen anyámasszony katonája.

2016. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Kérdező, próbáld ki a jógát. Ott a saját testsúlyoddal dolgozol. Harmóniába hozza a jóga a testet és a szellemet.
2016. jún. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok olyan fiatal srác, 30 elmúltam.
2016. jún. 13. 22:59
 18/20 anonim ***** válasza:
És 30 felett már nem vagy fiatal? Hát ha ezt gondolod és érzed akkor biztos úgy is van. Lehet, hogy belül már biztos kb 50nek érzed magad.
2016. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#12

Én olyan vagyok mint egy vonalkód, mégis múlt héten nekem kellett megemelni az 50 kilós radiátort, mert a kipattintott vízszerelő beszart rajta.

Nem minden a látszat...

2016. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

A csajok inkább ketten szoktak lenni. Olyan ritka, hogy egyedül van a csaj. Inkább úgy csinál mintha alszik, vagy zenét hallgat.

Tavaly volt egy eset, a strandon a tóban feküdt matracon egy csaj, akit ismerek is. És direkt úgy csinált mintha aludna, hogy nem menjek oda. De ezután direkt oda fogok szólni az ilyennek.

2016. jún. 15. 15:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!