Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Strandon hogyan ismerkedjek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strandon hogyan ismerkedjek lányokkal?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 00:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sztem elég könnyü mivel manapság inkább a csajok nyomulnak:D annyi az egész h szemezgetsz 1 csajjal aztán látod h bejössz neki odahivod , jelzel neki ha ö nem teszi aztán onnan már beszélgettek és jön a többi:D v a leg1szerübb az h kérsz töle 1 szál cigit xD
2010. júl. 18. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
De, bent úszkálnak a vízben, és egyszer csak: "helló, szia, bocs hogy zavarlak, nem tudnál adni egy szál cigit?" -és a csaj egyből előkap egyet a farzsebéből, így gondolod nem?
2010. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
na idetévedt 1 okos ember... igen fiam nyilván vizben... parton gondoltam bár ha te vizben akk egészségedre :D
2010. júl. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
hát, én mindig hülyén érzem magam 99% pucéran a strandon és nem örülnék ha megkörnyékeznének. amúgy meg úgy mint bárhol máshol.
2010. júl. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Te engem ne fiamozz, apád lehetnék. Általában egy strandon nem a parton szokott az ember szenvedni, azért vagyunk ott, hogy fürödjünk, vagy ez is magas?
2010. júl. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
de ismerkedni általában parton szokás nem vizben .mivel nem egésznap vagyunk a vizben a partra is kijövünk pláne a nök napozni. am azt nemtom lehet az apám lehetnél ki tudja de mind1 én segiteni jöttem a kérdezönek annyi eszem van és nem más válaszába belekötni szal ha nem tudsz válaszolni rendesen mér válaszolsz? na mind1
2010. júl. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne rövidnadrágban legyél,hanem úszóban.Kicsit felállítod a farkad,majd a tövére tekersz egy puha hajgumit.Helyrerakod.Elindúlsz és kiosztasz pár helló lányokat és várod a hatást.Amelyik ránéz és megnedvesíti az ajkát,azzal leállhatsz beszélgetni:).
2010. júl. 18. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem igazéán megy a strandos imserkedés!!

nem tudok úszni!XD

Ezért ha ismerkedni akarok akk kezdjek el fuldoklani hátha kiment egy jó nő?xd

2010. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szemezni sem egyszerű velük, mert rettentően ragaszkodnak az arcukat beterítő napszemüveghez.Ha még elkezdenek pöfékelni is mellé, akkor az ügy lezárva.
2010. júl. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
A k*rva isten b@ssza meg! Normálisan nem lehet válaszolni egy kérdésre?!
2010. júl. 20. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!