Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tévhit, hogy a csajoknak jobban bejönnek a párkapcsolatban élő férfiak, mint a szingli pasik?

Figyelt kérdés

Olvastam pár kommentben,hogy a csajoknak jobban bejönnek azok a pasik,akiknek van barátnőjük.

Igaz lehet ez,vagy csak egy netes baromság ?


2016. jún. 14. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Az.
2016. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

El kéne felejteni az olyan általánosításokat, hogy "a csajoknak".

Megvan a pszichológiai háttere annak, ha valaki párkapcsolatban élő partnert keres magának, de ebbe most ne menjünk bele, ebben a kategóriában utálják a pszichológiát. :)


Maradjunk annyiban, hogy aki alkalmas tartalmas, mély intimitáson és teljes, kölcsönös elfogadáson alapuló társkapcsolatra, az azt is keres magának, és nem éri be kevesebbel.

2016. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem baromsag, mert aki parkapcsolatban van ferfi arrol azt latjak hogy valamit biztos tud, ha van noje, mig aki egyedül van arrol azt gondoljak hogy egy luzer aki nem tud egy not sem felszedni.
2016. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem jött be kapcsolatban élő srác komolyabban. Akiktől akartam valamit, mindig éppen szinglik voltak véletlenül, a párkapcsolati múltjuk pedig tök különböző volt mindnek.
2016. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak azoknak jönnek be a foglalt pasik akik nem tartjàk magukat semmire.
2016. jún. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem érdekelnek a kapcsolatban levő férfiak, mert csak két lehetőség van:


1) Ha normális, hűséges férfi, akkor úgyse hagyná el a párját miattam.


2) Ha a férfi elhagyná a párját miattam, akkor egy csapodár alak, ilyenre meg nincs szükségem.

2016. jún. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!