Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megcsalt az exem, azóta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt az exem, azóta nem bízom senkiben. Hogyan tanuljak meg bízni?

Figyelt kérdés
Az exem hónapokon át csalt...ami persze utólag derült ki. Msot megismerkedtem egy fiúval, akivel minden túl szép, hogy igaz legyen. Távol élünk egymástól viszonylag, de ha teheti jön hozzám. Állandóan keres, szépeket ír, érzem, hogy fontos vagyok neki, pedig alig 1 hónapja ismer. Mégis rettegek hogy lehet más valakije is.. Túl hirtelen alakulnak köztünk a nagy érzelmek és félek, h megint majd én érzek többet és sérülök, közben meg lehet másokkal is szórakozgat..sajnos sokszor hangot is adok a féltékenységemnek, amit nem díjaz..nagyon nem...nem akarom elrontani...ismerőseit nézegetem, kombinálok...segítseetek kérlek...31 éves vagyok, már nem tini
2016. jún. 15. 19:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Annyit tehetsz h


1.elhiszed h eleg jo vagy neki es megerdemled a boldogsagot

2.nem teszed szova mert bevonzod

3.nyitva tartod a szemed de nem beteges modon.(hagyd az ismeroseit)


Ennyi.minden massal mergezed a kapcsolatot.Pontosan aterzem a kerdesed,kb hasonlot irtam ki 2 honapja.

Muszaj bizalmat szavazni nekik,nem tonkretenni azt, ami jo.Erezni fogd ha nem jo.

2016. jún. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!