Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan, hogy a pasi azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy a pasi azért nem ír, mert én sem?

Figyelt kérdés

Elég fura vagyok ismerkedés terén. Szó szerint rosszul vagyok az olyan pasiktól, akik mindig azonnal válaszolnak, örökké csetelni akarnak, folyton regényeket írnak, mert nagyon nyomulosnak és fullasztonak érzem. Én üzengetni szoktam csak, aztán napi egyszer írok, vagy 2 naponta, mert egyébként is alig vagyok gépnél, sok a dolgom, és nem is vagyok netfuggo.


Lehet, hogy emiatt van az, hogy bizonyos srácok szintén ritkán írnak, vagy őket nem érdeklem?


2016. jún. 16. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Elöfordulhat ilyen aljas is.
2016. jún. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hihetetlennek hangzik, de van olyan, hogy a pasi is elfoglalt, nem ül gépnél, nem nyomkodja egész nap a telefonját, és nem netfüggő. Meg esetleg nem akar nyomulósnak sem tűnni...
2016. jún. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most az zavar, hogyha rögtön írnak és sokat és az is zavar, ha nem ír rögtön? Huh? Eriggy má asszony...
2016. jún. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1.) ha te is csak naponta vagy 2 naponta írsz levelet, akkor a pasi miért írjon többet? A kommunikáció oda-vissza dolog, annak semmi értelme, hogy ô saját leveleire válaszolgat.


2.) lehet, hogy ô is pont úgy van a dologgal, mint te.


3.) jó lenne tudni, hogy a levelek, amiket küldesz, azokból mennyi lelkesedés szûrhetô le. Ha kis rövid, láthatóan néhány perc alatt összedobott levélkék, amikbôl nem jön át, hogy téged érdekel és szeretnéd megismerni a másikat, akkor meg végképp nem értem a csodálkozás tárgyát.

Az ismerkedés egy kölcsönös dolog: ha a srác számára az jön le, hogy te nem is lelkesedsz az egész ismerkedésért, akkor értelemszerûen az ô lelkesedése is mélyrepülésbe kezd.

2016. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva igen.
2016. jún. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!