Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a férfiak akik magányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik magányos farkasként élnek, miért döntöttek így?

Figyelt kérdés
Kort és nemet is írjatok légyszi
2016. jún. 16. 21:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Miért hiszi bárki hogy ezt akartuk? Igen, vannak akik direkt vannak egyedül, de a legtöbbünket erre az útra "száműzött" a mai társadalom. De inkább leszek életem végéig önmagam így mint sem hogy magamnak hazudjak és divatmajmot csináljak magamból. Egyébként meg van jó munkám, jó fizuval és normális élettel. Hidegen hagy mások mit gondolnak.


23/F

2016. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Nem én döntöttem így a sors hozta így, de legalább maximálisan tudok koncentrálni (ha akarok) a saját dolgaimra. Egyébként szép exparkom van csak sajnos szart sem ér.

24/F

2016. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Kezdetben hozzá kellett szoknom, az egyetem és a k sok munka kombó miatt.


Most már annyira hozzászoktam, hogy nem bírok elszakadni tőle, pedig már csak dolgoznom kell.

2016. jún. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Én most dontottem el.

Életem szerelme csunyán átvert miközben az ő álmát segitettem megvalositani a magam karara (önként vallalva és mégis tudatlanul)

Rajta kívül senki más nem kell. És nem is fog soha (ismerem magam) nagyon szeretem ő vólt a boldogságom kulcsa.

27f

2016. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
64%
Mert csak. Nem kérek az idióta nőkből.
2016. jún. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem könnyű velem együtt lenni, ráadásul a külsőm nem is felel meg a mai trendnek..szinte adta magát a dolog
2016. jún. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Egy éve egyedül vagyok, de nem tartom magam magányos farkasnak. Így alakult, előbb túl kellett lennem egy komoly kapcsolaton, utána meg zsákutcába futottak az ismerkedési kísérleteim, és nem túl magas most a motivációm ezért a folytatásra. Elvagyok a sporttal, hobbival, ismerősökkel, munkával.


36f

2016. jún. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
49%
mert elég volt a megalázásból kinevetésből a magyar nők semmi hibát nem tudnak tolerálni ! amióta nem ismerkedek sokkal boldogabb vagyok igaz a sex hiányzik de azt megoldom . 24/f
2016. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem én döntöttem, hanem így alakult. Volt egy hosszú párkapcsolatom, vége lett, utána próbálkoztam egy kicsit de nem ment, aztán ami nem megy azt nem kell erőltetni...


Egyetem mellett dolgoztam, úgyhogy amúgy sem lett volna időm rá, aztán amikor végeztem akkor meg elköltöztem egy tök ismeretlen városba, ahol senkit nem ismertem/ismerek. Úgyhogy ennyi.


Talán majd lesz valami valakivel, egyszer...


28/F

2016. jún. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Egyszerűen ez vált be, ebben az életstílusban vagyok kellőképp szabad ÉS boldog.

Ráadásul mival jó is keresek, nem kényszerülök bele olyan könnyen olyan szituba, hogy kiszolgáltatott legyek.

Ez az élet kényelmes és jó. Nem cserélném le semmire sem.

2016. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!