Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 41 éves vagyok, a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

41 éves vagyok, a férjem meghalt 4 éve. Hol lehet ismerkedni Budapesten ahol korban azonos férfiak lennének? Szórakozóhelyeket nem gondolom, de esetleg más?

Figyelt kérdés
2016. jún. 17. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Itt? 48F
2016. jún. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! En probalkoznek a netes tarskeresokkel. Ott is nehez, m sok az idiota sajnos, de hol nem? :) Es nem idoigenyes, m az elejen ki tudod szurni, h ki az, akik szimpatikus es ki az, aki nem. En a volt volegenyemet es a mostani paromat is az interneten keresztul ismertem meg. Raadasul majdnem az osszes baratnom is a neten ismerte meg a parjat. Vannak szinvonalas tarskeresok, erdemes kiprobalni.
2016. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk anyu neten ismerkedett. (szintén 40 alatt lett özvegy, mi meg akkor kamaszkor végén jártunk már)


Társkereső, chat, fórumok. Meg többet járt el otthonról, pl beiratkozott egy tánctanfolyamra meg edzőterembe járt. (persze apuval is anno, de akkor az közös program volt, és a halála után egy darabig nem ment.)

2016. jún. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Neten nem próbáltam még.

Sokat járok el, rendszeresen sportolok, meg utazgatok.

Mondjuk van gyerekem, lehet ez a gond.

2016. jún. 17. 11:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy évvel ezelőttig, 40 éves koromig ismerkedtem elvált, gyermekes nőként.

A tapasztalatom az, hogy BÁRHOL lehet ismerkedni, ha az ember lánya nyitott. Nekem a net nem jött be, mert elég nehéz szelektálni a hatalmas "felhozatalból", hogy kivel érdemes egyáltalán randizni és kivel nem (idő- és energiaigényes), ráadásul én elég bizalmatlan lettem az ismerkedéseim során, egy-két randi alapján nem tudom eldönteni, hogy szeretnék-e valakivel folytatást, vagy sem, márpedig a netes ismerkedés erről szól...

Jártam (néha) szórakozni is, olyan helyekre, ahol korombeliek vannak elsősorban. Utcán is leszólítottak néhányan, de ez sem az én műfajom.

A párom közös társaságban ismertem meg, fokozatosan alakult ki a szimpátia és a vonzalom.

2016. jún. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5. válaszoló!

Köszönöm szépen!

Én nyitott vagyok, ezzel nincs gond.

Amúgy a leírtak szerint eléggé egyformán gondolkozunk erről.

Én is a személyes ismerkedés híve vagyok, és a lassú víz partot mos típus. Ha ilyen a netes randi, hogy fél óra alatt dönteni kell mondjuk egy randi után, hát, akkor ezt nem nekem találták ki.

2016. jún. 17. 13:35
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

# 6: Ebben egyetértek, de azért megjegyzem, hogy egyáltalán nem volt haszontalan a netes ismerkedés számomra. Előtte nagyon régen ismerkedtem már (10+ év), és újra kellett tanulnom a női mivoltomat, és azt, hogy mire vágyom és mire nem egy férfi személyében. A netes ismerkedéseim nagyon sokat segítettek az önismeretem alakulásában.

Őszintén bevallom, hogy ha nem ismerkedtem volna előzőleg ilyen módon, akkor valószínűleg nem jöttem volna össze a jelenlegi párommal, és nem lenne harmonikus párkapcsolatom. Az ismerkedéseim során ugyanis maximálisan felértékelődtek azok a tulajdonságok, amelyekkel ő rendelkezik, és amit ő nyújt számomra. Nem annyira a tényszerű adatok alapján, hanem ahogy éreztem magam vele az első "randinkon" (amikor kettesben voltunk).

Szóval én arra biztatlak, hogy ismerkedj bátran, tét és elvárások nélkül, ezzel a saját igényeidet is képes vagy újradefiniálni. (Ha sok éve nem ismerkedtél, akkor ez nagyon fontos lehet.)

Ne köss kompromisszumot, ne vágj bele úgy kapcsolatba, hogy bizonytalan vagy, egyszerűen csak figyeld magad és az érzéseid az ismerkedési szituációkban. Sok sikert!

2016. jún. 17. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!