Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs senkim, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs senkim, ha már több az önbizalmam is? L/24

Figyelt kérdés

Külsőre nem vagyok csúnya, az utóbbi években tinikori önmagamhoz képest sokat szépültem. Régen szinte nem is festettem magam, vagy ha igen akkor is igénytelenebb sminkcuccokat használtam. Ráadásul az alakomhoz képest(sovány voltam) túl pufis volt az arcom. Még a szemöldököm is egy csík volt, mindig túlszedtem, mert soha nem láttam egyenlőnek. Soványnak most is sovány vagyok, de az arcom már nem pufis, legalább már nem olyan mint ha botoxolva lenne az arcom. Meg persze már igényes sminkcuccokat használok, amik több ezerbe kerülnek, és már azért a szemöldökömnek is természetes formája van.

De valamiért a megváltozott külsőmmel sem tudom felkelteni a férfiak figyelmét. Vagy szoliba kellene járnom, hogy színem is legyen? Mit tehetnék még a külsőmmel?


2016. jún. 19. 08:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
És mi mennyire is örülünk annak, hogy végre egy normális sminkkészleted van, sőt a szemöldöködet is csicsásan szeded. Minden pasi álma ez a kombó.
2016. jún. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Ne a kulsod miatt vard hogy part talalsz. En meg duci vagyok es pufi az arcom es van baratom aki minden nap elmondja hogy csinos vagyok. Ez nem ezen mulik :) Ne keress ketsegbeesetten, legyel boldog hogy elegesldettebb vagy magaddal es ez kifele is meg fog latszani. Majd jon az akinek jonnie kell csak legyen turelmes es vidam
2016. jún. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Mint írtam a szemöldökömnek már természetes formája van, már növeltem. De gyárilag sem volt olyan nagyon vastag szemöldököm soha.
2016. jún. 19. 08:07
 4/13 Szergej55 ***** válasza:
100%
Szerintem neked legfeljebb a sminkkészleted ára lett magasabb, nem az önbizalmad szintje.
2016. jún. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom? Hol?

8 soron keresztül arról írsz milyen sminked van és milyen a szemöldököd.

Kit érdekel???

Játszol valami hangszeren? Mit sportolsz? Mik az értékeid?

2016. jún. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
A férfiakat először is a jó külsővel lehet megfogni.
2016. jún. 19. 10:54
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Baromság. Csak azokat lehet a külsővel megfogni, akik dugást keresnek. Ha te is azt szeretnél, jó irányba haladsz, de ha komoly kapcsolatot, gondolkodj el az értékeiden.
2016. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Blade Bone ***** válasza:
Engem is pl a belső érdekelne. :)
2016. jún. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ha csak egy férfi is volt a múltban, aki kedvelt téged, akkor a drága sminkfelszerelés és a szolárium nem befolyásolja jelentősen az esélyeket.

Amennyiben még soha senkinek nem tetszettél, ott más lehet a gond, nehezen hiszem, hogy egy vékony és átlagos nő senkit sem érdekelne.

2016. jún. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

1 csak azt hiszed hogy több az önizalmad,ha több lenne nem írnál ennyit külsőségről,egyértelműen lejön hogy nemvagy biztos magadba

2 görcsösen nem lehet ismerkedni(ez jön le róla),én se értettem annó,aztán rájöttem minél jobban erőltetem annál kevésbe fog sikerülni

3Ez nem olyan dolog,hogy egyből jönni fog..ehhez idő kell,és inkébb futott km számát növeld mint inkább sminkkészleted árát

2016. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!