Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs senkim, ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs senkim, ha már több az önbizalmam is? L/24

Figyelt kérdés

Külsőre nem vagyok csúnya, az utóbbi években tinikori önmagamhoz képest sokat szépültem. Régen szinte nem is festettem magam, vagy ha igen akkor is igénytelenebb sminkcuccokat használtam. Ráadásul az alakomhoz képest(sovány voltam) túl pufis volt az arcom. Még a szemöldököm is egy csík volt, mindig túlszedtem, mert soha nem láttam egyenlőnek. Soványnak most is sovány vagyok, de az arcom már nem pufis, legalább már nem olyan mint ha botoxolva lenne az arcom. Meg persze már igényes sminkcuccokat használok, amik több ezerbe kerülnek, és már azért a szemöldökömnek is természetes formája van.

De valamiért a megváltozott külsőmmel sem tudom felkelteni a férfiak figyelmét. Vagy szoliba kellene járnom, hogy színem is legyen? Mit tehetnék még a külsőmmel?


2016. jún. 19. 08:03
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Volt már több férfi is a múltamban.
2016. jún. 19. 11:33
 12/13 anonim ***** válasza:

Volt már pasid?

Akkor meg nem értelek kérdező.

Amúgy mi volt a szakítás oka?

Na mindegy, ha gondolod, írj privátot (és ne érts félre, nem kapcsolatot keresek a Te személyedben).

2016. jún. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Noren1989 ***** válasza:

Amint belátod, h a külsőd az előszobánál nem visz tovább egy kapcsolatban, majd tovább is jutsz.


26/F

2016. jún. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!