Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, egy férfi, aki soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy férfi, aki soha semmit nem posztol, nem is facebookozik, nincs instagramja, twittere és linkedinje sem, az már unalmas nektek?

Figyelt kérdés
Igaz, hogy a való életben sem vagyok társaságban, nem járok el szórakozni, bulizni, sem pedig koncertre nem járok el soha...

2016. jún. 19. 21:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
89%
A facebook az ördög műve. :)
2016. jún. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Azoknak a lányoknak legalábbis nem vagy ideális, akik a neten élik a szociális életüket, ettől még nem vagy unalmas. Nekem csak a facebook accom van még meg, de csak kapcsolattartás miatt, mert néha elkeverem a teló töltőjét. Úgy sűrűn a kinti világot sem látogatom, inkább a gép előtt ülök és játszok valamit, mégsem vagyok unalmas, nincs is összefüggés.
2016. jún. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Páromnak sincs egyik se, mégse unalmas. Nekem is csak azért van facebookom, hogy nagybácsimmal beszéljünk.
2016. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ritka ember vagy.Nekem sincs a felsoroltak közül egyik sem.
2016. jún. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
81%

Nekem nem unalmasnak tűnsz, hanem épelméjűnek. Sokkal szimpatikusabb, mint amikor valaki egyfolytában szelfizik, és várja a lájkokat.


29/N

2016. jún. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Az én párom is ilyen és informatikus, de neki nincs gmailje sem, meg okostelefonja, stb. :) Email címét nem adja ki, egyedül skypeja van, de ha fent is van, akkor is mindig elfoglaltban (ahogy ő mondaná "az ellenség megtévesztésére"). Engem nem zavar, mert én tudok vele kommunikálni, valszeg jobban zavarna, ha nem a barátnője lennék, csak egy ismerőse.
2016. jún. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az hogy az internet nem érdekli az kicsit sem zavarna, sőt, inkább plusz mint mínusz.
2016. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Bocs, de érdekel az internet. Elég sok dolgot csinálok interneten, illetve használom napi szinten. Ezek a social dolgok nem érdekelnek...
2016. jún. 20. 09:31
 19/19 anonim ***** válasza:

A való életben is 0 a szociális életed? Akkor hogyan szedsz fel valakit?

Hogy nem posztolsz, az nem baj, de ha a való életben is tényleg remete vagy... hát...

2016. júl. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!