Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora áldozatot érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora áldozatot érdemes hozni a nőkért?

Figyelt kérdés
Már évek óta rendszeresen sportolok, de csak nem akar összejönni egy izmos, sportos testalkat. Meddig érdemes elmenni? Mert anélkül nincs esélyem, minden nőnek csak ilyen pasi kell..
2016. jún. 21. 11:17
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Majdnem 2 méter magas vagyok és ektomorf testalkat, mindenki megmondta már, hogy szinte lehetetlen dologra vállalkoztam és szélmalomharcot vívok csak.
2016. jún. 21. 11:19
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell minden nőnek ilyen pasi. A hozzáállásodon kell változtatni itt elsősorban.
2016. jún. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
96%

Valamit nem jól csinálsz.

Azért megvizsgálnám az edzésedet és a kajádat,tuti ott a bibi.

Hidd el.

egy személyi edző segítene,megindulnál mint benzintől a dízel.


Ezt neked kell eldöntened.Mit akarsz?Kire vágysz?

Vágy az izmos testre?Tényleg elkötelezted magad rá?

2016. jún. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
92%
Nők miatt nem érdemes. Csak magad miatt. Hihetetlen sok férfinak arról szól az élet h megfeleljen a nők kénye kedvére. pedig ha magukkal foglalkoznának ők is akkor talán még nagyobb sikerre tennének szert.
2016. jún. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
#3: van edzőm, vagyis csak volt, megtanított mindenre és azóta úgy csinálom ahogy mondta.
2016. jún. 21. 11:23
 6/25 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Egy vadidegen nőért semekkora áldozatot nem kell hozni.

A sport egy életforma, ami akkor teszi teljessé és egészé az életed, ha önmagadért teszed, és nem olyan talmi dolgokért, mint a pina.


Jelenleg én úgy érzem soraidból, hogy be vagy korlátozva, ami hiba. Mert így mindig úgy indulsz neki a társkeresésnek, hogy elve alárendelt leszel, azt meg a nők megérzik, és ha nem domina alkat akkor menekülni is fog.

Sportolj, élj, dolgozz magadon és magadért. A nők legyen a mellékes, de soha ne cél. És egyszer majd hozzád fog csapódni az, aki értékelni tud téged mint ember és mint férfi.

2016. jún. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
mondták is, hogy magamhoz képest sokat fejlődtem, mert 60 kilósan indultam neki, most 85 körül vagyok, zsír szinte semmi, de a magasságomhoz képest ez még mindig semmi.
2016. jún. 21. 11:25
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

A sport jó, a motivációd rossz.

Nem a nőkért érdemes csinálni, hanem magadért.

Akinek nem kellenél hatvan kilóval, azt nem kell társadul választani. Ez szűrőnek is jó.

Ha valakinek a kilók száma, a karod mérete adja az értéked, az nem látja a lényeget.

2016. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

#6-os jól mondja,építsd az életedet,legyen egy vonzó sikeres életed,plusz válj vonzóvá.Na a nő ekkor fog csatlakozni hozzád ha engeded.


10 év után mondom edzővel kell edzeni,sokkal jobb,mert figyel rád,plusz kipréseli belőled még azt a 2-4 ismétlést ami benned ami egyedül soha nem menne,plusz segít leszedni a súlyt.Kitolja a tűréshatárodat.

Nekem folyamatosan nézi az testem,kaját is figyeli elküldöm mit eszek módosítja,edzésen folyamatosan figyel rám,van,hogy én csinálok többet mint amit mond,sőt sokkal többet.

De kell egy ,,mentor" amibe sikert akarsz mert úgy fogsz megindulni.

2016. jún. 21. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Más is indult 180/50-ről. És jutott 85-90-ig. Na és akkor mi van?

Nem úgy kell hogy most csak edzek és majd ha elértem a célom, akkor csajozok! A csajozást már általánosban el kell kezdeni és folyamatosan fejlődni!

2016. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!