Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Manapság mennyire elfogadott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság mennyire elfogadott az, ha valaki nem szeretne családot csak párkapcsolatot? 29F

Figyelt kérdés
Ha megyek az utcán, a gyerekek nem váltanak ki belőlem semmit érzést,és ez arra is igaz,ha a családalapításon gondolkodtam.Nem érzek belülről semmilyen késztetést vagy motivációt arra,hogy legyen.Előítéleteim sincsenek ezzel kapcsolatban.

2016. jún. 21. 13:37
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Utolsónak:


Valóban sokat gondolkodtam rajta,és nem akartam senkit sem áltatni.Szintén gyerekkortól kezdve éreztem belülről,hogy ami volt is vágyként, az inkább a társadalomnak való megfelelési vágy volt,de ez egy bizonyos kor után már nem dominál,sőt...

2016. jún. 21. 14:04
 12/15 anonim ***** válasza:
46%
Semmi gond nincs ezzel, én sem akarok, így is már túl sokan vagyunk ezen a kis bolygón :)
2016. jún. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a baj hogy te nem akarsz vagy nincs igenyed utodra, hanem azzal hogy sokan mar divatbol sem akarnak csaladot, borzalmasan atveszik a magyarok a nyugati szokast, es egyre tobben nem akarnak (kulonbozo okok miatt).

A baj ezzel az hogy a szaporulat negativ.

A negativ szaporulat meg hosszu tavon tudjuk hova vezet :)

2016. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
13-as A magam bőrén ennek pont az ellenkezőjét tapasztaltam.Ismerősök,barátok,távoli rokonok közül sokan kérdezgették ha volt ha nem kapcsolatom,hogy nem volna-e időszerő lassan megállapodnom.Ezáltal bennem pont az alakult ki képként,hogy ez egyáltalán nem elfogadott pláne egy túlnyomorészt vallásos országban.
2016. jún. 21. 14:34
 15/15 anonim ***** válasza:

Sajnos nem eléggé elfogadott, az emberek jelentős része nem tudja felfogni, hogy nincs semmi köze a másik magánéletéhez.


Akkor lenne problémád, ha annak ellenére gyereket vállalnál, hogy tudod, nem akarsz gyereket.

2016. jún. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!