Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyk-s pasi logika?

Figyelt kérdés

Az itteni pasik mindig szidják a nőket, amiért számít nekik a külső, miközben folyton tolják az arcunkba a kérdéseket, hogy átlag alatti külsővel lehet-e legalább egy átlagos kinézetű (vagy gyönyörű->erre is volt már példa) barátnőjük...

Most akkor miért is a nők a szemét, felszínes libák, miközben ők sem járnának átlag alatti külsejű nővel (de a nőktől azért elvárják, hogy érjék be olyannal, aki nem is tetszik nekik)?



2016. jún. 21. 22:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
48%
Hadd ne írjak már csúnyát, mert kivágnának. Az itteni pasik EGY RÉSZE, akarod mondani.
2016. jún. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
82%
De hab a tortán,mikor azt írtam egy kérdéshez hogy a barátom nem egy alfahím kategória,még nekik állt följebb,hogy akkor mit szédítem szegényt,meg se érdemlem,meg ilyenek. 😁 Szóval az se jó,ha átlagon aluli pasival vagy.
2016. jún. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:
1-es, nyilván nem mindenkire vonatkozik amit írtam, akinek nem inge...
2016. jún. 21. 22:53
 4/33 anonim ***** válasza:
55%
1-nek igaza van, bár nekem sincs barátnőm, de azert nem a nőket hibaztatom
2016. jún. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
37%

Én átlagon aluli vagyok, mégis imád a barátnőm.

Sztem elég, ha nem vagy nagyon ronda, viszont betonkemény a farkad. Nekem eddig ez bevált.

2016. jún. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%

Igaz, hogy nagyon ocsmány vagyok, de én nem nőket szoktam hibáztatni, és én teljesen megértem, hogy olyan férfival nem tudnak kapcsolatban lenni, aki nem vált ki belőlük semmilyen vonzalmat.


Én már berendezkedtem a remete életmódra.

2016. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
23%
én járnék átlagon aluli csajjal nem kell modell csaj! csak azok is elküldtek a búsba mert nekik is a helyes izmos magas férfi kell
2016. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
81%

Ok, a GYK-s pasik hülyék. Ezt eddig is tudtuk. Mondjuk a GYK-s csajok is.


Amit én nem értek, hogy miért nem találnak egymásra :P

2016. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
66%
XD
2016. jún. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
33%
A nőknek csak megszületni nehéz, utána csak azt nem kapják meg amit nem akarnak. A Férfiaknak mindenért keményen meg kell dolgozniuk de még akkor sem biztos hogy valóra tudják váltani álmaikat.
2016. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!