Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyk-s pasi logika?

Figyelt kérdés

Az itteni pasik mindig szidják a nőket, amiért számít nekik a külső, miközben folyton tolják az arcunkba a kérdéseket, hogy átlag alatti külsővel lehet-e legalább egy átlagos kinézetű (vagy gyönyörű->erre is volt már példa) barátnőjük...

Most akkor miért is a nők a szemét, felszínes libák, miközben ők sem járnának átlag alatti külsejű nővel (de a nőktől azért elvárják, hogy érjék be olyannal, aki nem is tetszik nekik)?



2016. jún. 21. 22:48
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
69%

A gyk-s pasik egy kulon rendszerben elik az eletuket, semmi kozuk az un. paskikhoz (atlag vagy atlag alatti) szuz kolykok, minimalis elettapasztalat, sztereotipiakban gondolkoznak es faj nekik az elet, ezert csak talalgatnak, hogy


-Miert ilyenek a nok?


-Az osszes no ilyen?


-Csajok en ronda vagyok?


-Szerintetek ha pattanasos vagyok nem lesz nom?


Sorolhatnam napestig, not csak teveben es poszteren lattak es azt hiszik h egy kulon faj. Hat ezert.

2016. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem hogy ott vannak a pasik meg a csajok is és írják hogy ismerkedés stb, utána nyöszörögnek ha nem irnak rájuk, de akkor miért nem irnak egymásra!? Nem tom honnan jött az is hogy majd itt találják meg életük párját.
2016. jún. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
78%
Hát nekem is az a legnagyobb bajom, hogy nem megy a csajozás, esetemben pasizás :D Magasról teszek erre a kérdésre. Nem attól függ a boldogságom, hogy van-e párkapcsolatom. ;)
2016. jún. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
* nem az a legnagyobb bajom
2016. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
72%
Igazából nagyon unalmas már ez a nyafogás, ami ezen az oldalon megy. Régebben egy fokkal jobb volt. Mi értelme egymásra mutogatni? Mindenki nézzen magába és kezdjen el tenni valamit az életéért. Könnyebb mindig egymásra mutogatni, unalmasak vagytok gyerekek. :D
2016. jún. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
76%
Nekem leginkább nem az fáj,hogy kövér nők jó kiállású férfira vágynak, vagy ronda férfiak dekoratív, csinos nők után áhítoznak,hanem az, hogy a Trónok harcának a mostani 6. évadjából már csak 1 rész van hátra, aztán várhatunk megint egy évet. Bezzeg a f.ssal-sz.rral Budapest az megy ha kell ha nem, bár ha belegondolok a jó dolgokra várni kell, a sz.r pedig hamar kész.
2016. jún. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
14%

Én időnként viccből heccelem csak őket, jó látni, ahogy kiakadnak. :D

Mindenesetre én jól nézek ki, bár ez nem számít sokat a nők szemében. A férfiak sokkal vizuálisabbak e szempontból.

2016. jún. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
26%

Nekünk legalább van logikánk.

Amúgy trollkodni szoktam.Manapság mindenki nőgyűlölő aki nem nyalja a nős seggét.

2016. jún. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Szerintem ezt kár felvenni! Az amit az ember itt előad, az nem biztos, hogy megfelel a valóságnak is. Pl az apuka esete, aki neten egy hímsoviniszta kommenthuszár volt, a való életben, meg akkora papucs, hogy olyat még nem láttál... Azért is a gyakori a kedvenc MMORPG-m. Csak itt nem azt döntöd el, hogy Elffel legyél vagy Taurennel, hanem, hogy milyen identitásod legyen.


Mivel én is végigpörgettem itt már a troll karimat, ezért nekem különösebb fájdalmat nem okoz A "gyk-s pasik" jelenléte. Az lehet, hogy valakinek marha unalmas a rizsa, de hát (egy felhasználó kivételével) mindenkinek egyenlő joga van itt tölteni a szabadidejét.

2016. jún. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
27%

Az a baj, sokszor CSAK a külső számít. Nem baj, h egy strici, aki megcsalja egy hét múlva, hogy csak kihasználja (néha felfogják kezdet percben a nők, de akkor is trófeának érzik) és nem mellesleg értelmi szinten sem hozzá való.


És mellette sokszor teljesen fals az önértékelésük, sokkal szebbnek hiszik magukat, mint amilyenek.

2016. jún. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!