Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szebbek csinosabbak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szebbek csinosabbak a nők a társkeresőkön, a férfiakhoz képest?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 22:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Miért, a való életben nem? :-)
2016. jún. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nos 10-es, én olyan vagyok, amilyen és biztosan nem fogok semmiféle női ajánlások mentén változni, legyen szó akár keskeny/nem keskeny/átlósan tükrözött arcszerkezetről, vállszélesítő szabásról, szájfényről, csillámfaszpóniról.

A nők dolga, hogy külsejükkel hódítsanak és nem az enyém.

Sokat dolgozok, jól dolgozok, képzett vagyok, sportolok és nem vagyok hajlandó még nőiessé is válni, női értékekre is gyúrni, csak mert szerinted most már ezt diktálja a korszellem.

Ha így, ahogy vagyok, a ti photoshop/beállítás/smink/nagyibugyi/pushup csalásaitok férfimegfelelői nélkül nem vagyok elég jó, akkor inkább halok meg magányosan, ti meg hemperegjetek pumped gabóval és társaival.

2016. jún. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hajrá.
2016. jún. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!