Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek? Elrontottam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elrontottam az életem.

Figyelt kérdés

Teljesen elrontottam az életemet. Világéletemben vágytam arra, hogy szeressenek. De egyszerűen mindig kidobtak, vagy megcsaltak.Utóljára 10 éve volt, hogy szeretett egy férfi..de ő is elhagyott, egy jobb nőért. Azóta sem jött senki. Úgy érzem teljesen elrontottam az életem. Nincs párom, akit szerethetnék és engem szeressen. 20 évesen az egyetemei éveim alatt mindenki bulizott és ismerkedett, míg én otthon tanultam. Már nagyon megbántam. Egyszerűen úgy érzem,hogy senkinek sem vagyok fontos, próbáltam ismerkedni a valóságban..Sosem sikerült. Aztán regisztráltam társkeresőre..Hátha ott menni fog, de ott sem ment. Annyira fáj, hogy egyedül, csak magamnak vagyok. Ha elromlik valami én szerelem meg. Ha valami gond van nem hívhatom fel a páromat, hogy segítség kéne. Ahogy közeledek a 40 felé, érzem, hogy a lehetőségek egyre szűkülnek. Már nem bírom. Annyiszor próbálkoztam már, de egyszerűen sosem ment. Kezdem màr feladni.

39/N



2016. jún. 24. 01:15
 1/10 CptTomato ***** válasza:

Rólad konkrétan nem sokat tudunk meg, úgyhogy így "látatlanban" .. Valószínűleg igen elrontottál pár dolgot amit nem kellett volna, de ezen kár bánkódni... tudom hogy szomorúvá tesz a dolog, de nézz magadba és tedd fel a kérdést hogy:

Őszíntén a bánkódás/ nyavajgástól jobb lessz-e?!

Igen fel kell készülnöd arra is hogy egyedül maradsz, esetleg hogy alkalmi partnerekkel enyhítsd a vágyaidat ...alkalmanként...de ettől még nem kell sőt nem szabad feladnond, viszont erőltetned sem. Közelítesz a negyvenhez, de nem a halálhoz. Nyugodj meg bánkódj még egy pár napig ha békét lelsz benne aztán fel a tangát és vesd be magad, nem szabad hogy ilyesmik befolyásolják az életed.

2016. jún. 24. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Tudom, nem vigasztal, de nem vagy ezzel egyedül. Én próbálok mindig csak arra gondolni, amit ma kell megcsinálni, nem tervezek hosszú távra szinte semmit. Néha így is elsírom magam, de csak így bírom ki.
2016. jún. 24. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Általában arra gondolok, hogynem omolhatok össze, mivel csak én vagyok magamnak.
2016. jún. 24. 01:37
 4/10 anonim ***** válasza:
Valami tarsasag azert van,csalad,testver,baratok? Nincs olyan,hogy ennyi meg annyi idos az ember es kesz vege,meg semmi lehetoseg mar.Jarj kozossegbe,onkenteskedni pl vagy turazni stb vagy amit szeretsz csinalni amihez kedved volna.Ilyen helyeken is ismerkedhetsz es parra is lelhetsz.Vannak ferfiak a te korosztalyodbol akik hasonlo cipoben jarnak.Nem te vagy az egyetlen. Tarskeresore is felregelgetsz. Persze sokan mondjak mennyi gaz alak van fenn ez valo igaz,de vannak normalisak is akik nem csak szelhamosak.En ferjem ott ismertem meg mar 7eve vagyunk egyutt.Ha nem vagy naiv es ki tudod szurni valanelyes a kamu emberkeket akkor hajra :)
2016. jún. 24. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Utóljára 10 éve volt, hogy szeretett egy férfi"


És azóta mit csináltál?

2016. jún. 24. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Költőnő? ***** válasza:
Vhogy azt érzem, hogy másoktól teszed függővé magad és nem vagy jól magadban, nem szereted magad. Így az egész egy görcsös függőség, egy folyamatos akarás. Így nem fog menni.
2016. jún. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

39 évesen még nincs minden veszve!

Vannak jó dolgok is abban, hogy egyedül vagy, megoldasz mindent amit kell...viszont egy fontos dolog hiányzik az életedben és az pedig a szeretet!

Hogyan próbálkozol megtalálni a megfelelőt és mit gondolsz milyen férfire lenne szükséged?


23F

2016. jún. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű a megoldás! Ma este olyan 11 körül rád írok privátban, most azért nem mert megyek majd dolgozni délutánra,addig meg még készülődni kell, aztán a hirtelen félbe hagyott levelezés nem jó. Válaszolsz szépen elbeszélgetünk, majd ide költözöl hozzám. Ennyi az egész, nem kell túl kombinálni. :)
2016. jún. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nincs abban a 40-ben semmi szörnyű.

Fel meg ne add... értem a dolgok rossz oldalát, de hát azért mégis van egy életed!

2016. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem rontottad el az életed, de az elég valószínű, hogy bizonyos dolgokat nem jól csináltál és minél régebben csinálsz dolgokat rosszul, annál nehezebb változtatni ezeken a szokásokon. minél idősebb az ember, annál inkább állandósulnak, beállnak a szokásai, ízlése, érdeklődése bizonyos dolgokra és annál nehezebben akar változtatni. fiatalon könnyebb elfogadni a változásokat, könnyebb alkalmazkodni a másikhoz, ami egy kapcsolatban elengedhetetlen. és persze ez a másik félre is igaz, aki valószínűleg szintén nem lesz sokkal fiatalabb (így alkalmazkodóbb sem) nálad. annak az esélye, hogy pont olyan emberek találkozzanak, akik mindenben tökéletesen egyformák, nagyon kicsi. arra van esély, hogy ha elég nagy a hasonlóság, akkor menet közben sikerül összecsiszolódni és lesz belőle egy működőképes kapcsolat.


pár dolgot nem szabad soha feladni: a keresést, a reményt, a próbálkozást, a kitartást és a kommunikációt. ezekkel a legtöbb problémát meg lehet oldani és a megoldhatatlanokat is segíteni tudnak elkerülni, áthidalni, átvészelni, elviselni.


ezt érdemes lehet megnézned, hátha találsz benne hasznos gondolatokat:

https://www.youtube.com/watch?v=1ya6lr6zHAg

2016. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!