Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki saját bevallása szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki saját bevallása szerint sem valami vonzó külsejű, az miért várja el, hogy szóba álljon vele olyan, aki odafigyel magára?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, amin nem tud változtatni, hanem amin tudna, pl. lefogyhatna, sportolhatna és hasonlók. Aki ehhez képest magától kaliberekkel jobban kinéző emberektől elvárja, hogy tetsszen nekik, majd felháborodik, ha visszautasítják, az mégis mit vár, főleg, ha kizárólag csak a magánál jobbak közül hajlandó válogatni?
2016. jún. 24. 14:19
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Mert az emberek tobbsege imadja tatani a szajat a sultgalambert, ha meg ehes marad akkor merges lesz es mindenki hibas csak o nem :)
2016. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
6%

Mert mindenki szereti a szépet.

"...magától kaliberekkel jobban kinéző emberek..." és "...kizárólag csak a magánál jobbak közül hajlandó válogatni..." - kissé tendenciozus, "beskatulyàzos" a stilusod. Honnan tudod, kinek mi jon be?!

2016. jún. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 az itteni kérdések alapján ez jön le...
2016. jún. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem egyre kevesebb férfi meri ezt megtenni....

A sport meg mindenkinek jót tesz de önbizalmat is ad ezt én is tapasztalom.

2016. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%

Barom!


Aai ronda az nem biztos, hogy azért az, mert "nem figyel magára". Lehet többet edz meg fésülködik, de mondjuk 20 centis orra van, akkor bármit tehet, tök mindegy.


És miért is? Mert ha olyannal jön össze aki teljesen hidegen hagyja akkor az egy idő után megérzi és jól besértődik a szex hiánya miatt vagy ilyesmi.

2016. jún. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
64%

Mert a rondák szeretik azt hinni, hogy a belső is számít. Persze ez nem így van, mert nekik nem kell másik ronda, akinek jó a belseje. Viszont szép az kell nekik és ha azt nem kapják meg akkor máris a szép ember a sekélyes.


(Nemtől függetlenül)

2016. jún. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ki hogy kezeli ezt a dolgot...aki pl megsértődik mert valakinek nem jön be, az az ő hülyesége.


Saját bevallásom szerint nem vagyok vonzó külsejű. Sok más ember szerint sem. Nem izgat. Én soha senkitől nem vártam el, hogy bejöjjek neki. A visszautasítást pedig tudomásulvettem mindig.

Ettől még jogom van válogatni ha én akarok, és olyannal összejönni aki nekem tetszik. Így aztán beletelt némi időbe, mire olyat találtam aki nekem is tetszik, és én is tetszem neki, kölcsönösen vonzódunk egymáshoz.


Ez nem az elvárásokról szól, hanem saját ízlésről és saját igényekről. Attól, hogy valaki adott esedben szarul néz ki, még lehetnek igényei az irányába aki majd a párja lesz.

Ha egy túlsúlyos embernek nem kell lefogynia ahhoz, hogy párt találjon, az neked miért fáj? Mert a stílusodból valahogy az érződik ki, hogy irigy vagy azokra akik nem tip top külsejűek, mégis boldog kapcsolatban élnek.


Én pl soha nem fogynék le senki kedvéért, csak saját magamért. Engem ne azért szeressenek mert karcsú az alakom.

2016. jún. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek szíve joga válogatni, de ne hordja el már a másikat minden felszínes, beképzelt izének, ha nem viszonozza a vonzalmát. Én elhiszem, hogy mindenki olyannal szeretne lenni, aki tetszik neki külsőre is, de miért kell ugyanakkor leugatni a másikat, mintha neki nem lenne ugyanolyan joga a választáshoz? Mert nagyon sokan így gondolkoznak: "én hivatkozhatok arra, hogy ilyen az ízlésem, csak ehhez tudok vonzódni, tehát a másikkal meg sem próbálom, de aki velem teszik meg ugyanezt, az egy szemét gonosz dög".
2016. jún. 24. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!