Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet olyan pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet olyan pasinak barátnője aki valamilyen okból abszolút nem vonzó típus?

Figyelt kérdés
Nagyon alacsony vagy olyan a testalkata külseje stílusa hangja stb. Ami miatt nagyon nem vonzó típus. Ilyen férfi mindig kínlódni fog a társkeresésben?
2016. jún. 25. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Én 186 cm magas vagyok, átlagos testalkatú, mély hangú és mégsem kellek a kutyának sem
2016. jún. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
Pénz
2016. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%

Hát én egyáltalán nem vagyok egy adonisz, se nem jóképű, se nem izmos, most mégis egy szuper csajom van. Előtte azt hittem hogy nem fogok kelleni senkinek, meg is maradtam egy pénzéhes házisárkány mellett sokáig, amíg oda nem jutott a dolog, hogy ennél még egyedül is sokkal jobb. Aztán nem csináltam ügyet abból, hogy hogy nézek ki és össze is jöttem a mostani párommal, aki egy főnyeremény.

Szóval most lehet irigykedni.

2016. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Irigykedni nem fogok, ott még nem tartunk :D
2016. jún. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
6%
#3 irigykedni mire? az önértékelésed hiányára, amivel majd elriasztod magad mellől idővel...
2016. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:
37%
Egy csomó olyan embernek van kapcsolata, akit én személy szerint nem tartok vonzónak. többek között ezért nem én randizok velük. De még jó, hogy mindenkinek más az ízlése, igénye és elvárása, nem? :D
2016. jún. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!