Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak csak olyanok kellenek akik egyetemre járnak?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok és cukrász , nem azt mondom hogy kő gazdag vagyok ,de havi netto 150,000 keresek magyar viszonylatban annyira talán nem gáz... télen 200 körül... nincs hitelem se.. Mehettem volna egyetemre,de engem nem érdekelt... nyilván mindenki sötét aki nem járt egyetemre..


Most hogy ismerkedek korombeli lányokkal mindegyik egyetemista vagy éppen beakar kerülni valahova.. miután megtudják hogy cukrász vagyok kb elszáll az érdeklődésük...

és nem azért mert húú akkor biztos mindig dolgozik.. Amúgy nem ősszel 8-9 óra novembertől dec-24 ig húzós kicsit 10-11 óra is lehet néha annál is több. Tavasszal 8 óra nyáron meg ilyen 7-8..


2016. jún. 26. 12:24
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Ők még álmodoznak a hercegről meg a hintóról. Pár évet kell csak várnod, a felnőtt nők már jobban tudják értékelni, amit elértél. Kitartás!
2016. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
83%
Nem.
2016. jún. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Nem akarok éveket várni..
2016. jún. 26. 12:29
 4/37 anonim ***** válasza:
56%
Amikor annyi idős voltam, hogy a te korosztályod érdekelt, egyáltalán nem zavart volna, megélsz, szereted a szakmádat, nem nélkülözöl. Most sem zavarna, csak nyilván az életkor velem együtt nőtt. :-)
2016. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
52%
Probaltad mar az edesszaju dundi noket? Oket tuti el tudod csapitani :)
2016. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Egészséges reform cukiban dolgozok :D ide csak sznobok járnak. Tisztelet a kivételnek.
2016. jún. 26. 12:32
 7/37 anonim ***** válasza:

Én meg egyetemistaként pont azt vettem észre hogy a szakmát tanuló vagy szakmában dolgozo nők elküldenek nagyon sokszor


Pincérlány, pultos, eladó, gyári munkás, stb...

De jó lenne ha ők is szóba állnának velem. Ehelyett azt látom hogy sokkal-sokkal több húzódik el tőlem az ismerkedés elején. A családban is apukám mérnök, anya eladó (most már boltvezető-helyettes, de akkor is érettségije van) tehát nincs bennem lenézés irántuk.

2016. jún. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Nem tudom te hol ismerkedsz, a munka helyükön próbálkozol? Mert én sehol nem találok olyan nőket akik nem egyetemre járnak :D
2016. jún. 26. 12:37
 9/37 anonim ***** válasza:

28 évesen mérnökként én is annyit keresek, amennyit te. Nem hinném, hogy ez a probléma vagy ha mégis, akkor rossz emberekkel ismerkedsz.


Magyar viszonylatban pedig ez nemhogy gáz, hanem átlagosnál jobb fizetés (főleg a 200k).

2016. jún. 26. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
11%
Már ne haragudj, de a 150k az l***sz. A csajok túlnyomó többsége pedig azért követeli meg a pasitól a felsőfokú végzettséget, mert amellett, hogy idővel a fizetésed jóval a magyar átlag felett lesz (természetesen nem bölcsészszakokra, hanem mérnök/közgáz stb. képzésekre értendő), emellett presztízskérdést is csinálnak belőle. Úgy vannak vele, hogyha egyetemista, esetleg már végzett diplomás vagy, van rálátásod a világra, nem annyiból áll az életed, hogy szabadnapokon céltalanul bámulod a TV-t munkaidőben pedig a cukrászdában gürizel, hanem rendszeresen elmész vele kávézgatni/sétálni/külföldre utazni, mindenről el tudsz vele beszélni. Az egyetemi élet is ezt az életérzést alapozza meg (bulik, rendezvények, EFOTT, gólyatábor stb.). A csajok pedig szeretik a pörgés, az életkedvet és a liberális eszméket, amihez az egyetem tökéletes táptalaj, amellett, hogy még a jövődet is megalapozza.
2016. jún. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!